Львів знову дезинфікують. Експерти у світі вважають це шкідливим марнотратством | Новини Львова

Львів знову дезинфікують. Експерти у світі вважають це шкідливим марнотратством

21:57 26 червня 2020 р.

  • 0

У Львові продовжують щоденні заходи із дезінфікування під'їздів, громадського транспорту, миття доріг і тротуарів, та дезінфікування дитячих майданчиків.

Про це повідомила Юлія Велігура, заступник директора ЛКП "Старий Львів",. інформує пресслужба ЛМР.

"Зараз у нас на обслуговуванні 842 будинки. До нового року у нас було 342 своїх будинки, а з початку року, коли розпочався процес укрупнення ЛКП, до нас поприєднували ще 500 будинків.

Відповідно ми розробили графік проведення робіт з дезінфекції, і цей графік подали в Галицьку РА.

Що входить у дезінфікацію будинків? Найперше протираємо двері і дверні ручки, протираємо сходові перила. Миємо сходи з поручнями і балясинами.

Окрім того, що наші хлопці ходять і дезінфікують за допомогою відповідних оприскувачів, які спеціально для цього закупили, дівчата додатково хлорним розчином протирають підвіконники, елементи над брамами. Також проводиться періодичне миття вікон.

Дезінфекцію у під'їздах будинків проводимо щоденно, з часу карантину. Насправді розуміємо важливість цих робіт. У нас є мешканці, які звертаються і просять ще раз, повторно, впродовж дня провести дезінфікацію. Бачимо, що мешканці, особливо старшого віку, хвилюються і переживають, щоб не інфікуватися. Тому, зрозуміло, що триватимуть такі роботи до офіційного завершення карантинних заходів", — розповіла Юлія Велігура, заступник директора ЛКП «Старий Львів».

За її словами, з огляду на велику кількість будинків, які знаходяться на обслуговуванні ЛКП "Старий Львів", дезінфікування у будинках проводиться впродовж цілого дня — до і після обіду. Також працівники ЛКП щоденного дезінфікують дитячі майданчики. Їх на обслуговуванні у ЛКП є 8. А також щоранку миють тротуари.

"Всесвітня організація охорони здоров'я, відповідаючи на сайті на запитання щодо місць, які потребують дезінфекції, зазначає: "У таких відкритих просторах, як вулиці або відкриті ринкові місця, не рекомендується масштабне обприскування або фумігація проти вірусу COVID-19 або інших збудників хвороб. Вулиці та тротуари не вважаються шляхами зараження COVID-19. Обприскування дезінфікуючими засобами, навіть на відкритому повітрі, може бути шкідливим для здоров'я людей та спричинити подразнення чи пошкодження очей, дихання чи шкіри".

The New York Times у публікації "Чи вбиває широка дезінфекція коронавірус? Питання для обговорень" наводить оцінки профільних експертів та науковців щодо доцільності розпилювання дезінфікуючих засобів на вулицях.

Так, директор Центру досліджень інфекційних захворювань і політики університету Міннесоти Майкл Остерхольм вважає, що "немає жодних наукових підстав для всіх цих програм з розпилення ... У кращому випадку це марнотратно, а в гіршому ми просто викидаємо дезінфікуючі розчини у середовище". На його думку, такі заходи вживаються тільки для заспокоєння людей – громадяни бачать, що влада піклується про їхній захист.

Центр із контролю та профілактики захворювань США на власному сайті зазначає, що "передача нового коронавірусу людям з поверхні, зараженої вірусом, не задокументована".

Вища рада з охорони громадського здоров'я Франції не рекомендує громадам профілактичне розпилювання хлормістких речовин, оскільки це негативно впливає на екологію та може призвести до забруднення річок та озер,"- про це пише Українська правда.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На Львівщині виготовляли небезпечні для здоров'я дезинфікатори

Команда Шевченка у Лізі націй УЄФА гратиме у Києві і Львові

Садовий знайде кошти на футбольну академію ФК «Карпати»

Працівникам лабораторій та епідеміологам виплачено надбавок до зарплати 95 млн грн, - МОЗ

Що робити вступнику до ВНЗ, якщо прийшла повістка з військкомату

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу