Львів прибирають від снігу 144 одиниці техніки, – ЛМР

16:48 15 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Труднощі з очищенням тротуарів у міськраді пояснили браком двірників.

Як поінформував у вівторок директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, снігоприбиральна техніка продовжує працювати в цілодобовому режимі. За його словами, одночасно на території міста працюють 100-120 спецмашин.

Про це повідомили сьогодні, 15 листопада, в прес-службі міськради, де також запевнили: «Після очистки магістральних шляхів, комунальники взялись за міжквакртальні дороги та дворові території. Є труднощі з очищенням тротуарів, оскільки не вистачає двірників. Також не сприяє цьому перепад температур».

А Сергій Бабак зазначив: «Магістральні лінії були почищені ще в неділю і першу половину дня понеділка. Зараз ми продовжуємо чистити міжквартальні дороги і переходимо до чистки дворів. Є поки що проблеми з тротуарним очищенням: не вистачає двірників, це фізична робота, вона тяжка. І враховуючи перепад температури, вже кригою взялося. Тому є така затримка».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР наголосив, що снігоприбиральна техніка продовжує працювати у цілодобовому режимі. Він також конкретизував6 «Наявно 144 одиниці техніки. Це різного формату: відвали, самоскиди, машини чистки тротуарів. В нормальному режимі працює від 100 до 120 машин. Інші заправляються або мають якісь незначні пошкодження і вийдуть на маршрут, коли це буде усунено. Техніка працює цілодобово».

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу