Львів прибирають понад 60 одиниць техніки, – ЛМР

18:58 14 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили, що вночі також працюватиме снігоприбиральна техніка.

У прес-службі Львівської міськради запевнили сьогодні, 14 листопада, що станом на 17.00 в місті працювали понад 60 одиниць снігоприбиральної техніки, які наразі розчищають ті дороги, котрі менше завантажені транспортом. У міськраді запевнили, що вночі також працюватиме снігоприбиральна техніка.

Зокрема, голова Залізничної райдержадміністрації Львова Надія Банах розповіла: «Зараз працює 18 одиниць техніки, залучено орієнтовно 100-120 людей до прибирання. Вночі плануємо залучити до прибирання два грейдери, п’ять піскорозкидувачів, три щітки, три трактори й два навантажувачі. Роботи розпочнемо після 23.00 , коли на дорогах буде зменшений трафік».

Натомість заступник голови Галицької райдержадміністрації Львова Андрій зазначив Зозуля: «На даний момент у районі працюють трактори для очищення вулиць міста. А з 24:00 на вулиці виїдуть піскосії і підмітальні машини – разом більше 10 одиниць техніки».

Як повідомили на «гарячій» лінії міста, станом на 17.00 у Франківському районі працює чотири піскорозкидувачі, чотири трактори, використано 95 кубів піскосуміші, залучено до роботи 48 осіб. У Залізничному районі – використано 21 кубів піскосуміші. Своєю чергою, в Личаківському районі працюють один піскорозкидувач, три навантажувачі, три трактори, використано чотири куби піскосуміші, залучено до прибирання 40 осіб.

Натомість голова Шевченківської райдержадміністрації Львова Олександр Удовенко запевнив: «Постійно працюють 11 одиниць техніки. До 22.00 плануємо ще розгортати сніг, в вночі будемо залучати піскосії до посипання. Всі дороги проїзні, але рівень снігу високий».

За інформацією Сихівської райдержадміністрації Львова, станом на 17.00 у районі працювали 18 одиниць снігоприбиральної техніки – чотири піскорозкидувачі, автогрейдер, дев’ять одиниць підмітальної техніки, чотири автомобілі-самоскиди. Також до прибирання залучено 65 працівників і використано 78 кубів піскосуміші. Планується, що така ж кількість техніки буде задіяна і вночі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини