Львів прибирають понад 60 одиниць техніки, – ЛМР

18:58 14 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили, що вночі також працюватиме снігоприбиральна техніка.

У прес-службі Львівської міськради запевнили сьогодні, 14 листопада, що станом на 17.00 в місті працювали понад 60 одиниць снігоприбиральної техніки, які наразі розчищають ті дороги, котрі менше завантажені транспортом. У міськраді запевнили, що вночі також працюватиме снігоприбиральна техніка.

Зокрема, голова Залізничної райдержадміністрації Львова Надія Банах розповіла: «Зараз працює 18 одиниць техніки, залучено орієнтовно 100-120 людей до прибирання. Вночі плануємо залучити до прибирання два грейдери, п’ять піскорозкидувачів, три щітки, три трактори й два навантажувачі. Роботи розпочнемо після 23.00 , коли на дорогах буде зменшений трафік».

Натомість заступник голови Галицької райдержадміністрації Львова Андрій зазначив Зозуля: «На даний момент у районі працюють трактори для очищення вулиць міста. А з 24:00 на вулиці виїдуть піскосії і підмітальні машини – разом більше 10 одиниць техніки».

Як повідомили на «гарячій» лінії міста, станом на 17.00 у Франківському районі працює чотири піскорозкидувачі, чотири трактори, використано 95 кубів піскосуміші, залучено до роботи 48 осіб. У Залізничному районі – використано 21 кубів піскосуміші. Своєю чергою, в Личаківському районі працюють один піскорозкидувач, три навантажувачі, три трактори, використано чотири куби піскосуміші, залучено до прибирання 40 осіб.

Натомість голова Шевченківської райдержадміністрації Львова Олександр Удовенко запевнив: «Постійно працюють 11 одиниць техніки. До 22.00 плануємо ще розгортати сніг, в вночі будемо залучати піскосії до посипання. Всі дороги проїзні, але рівень снігу високий».

За інформацією Сихівської райдержадміністрації Львова, станом на 17.00 у районі працювали 18 одиниць снігоприбиральної техніки – чотири піскорозкидувачі, автогрейдер, дев’ять одиниць підмітальної техніки, чотири автомобілі-самоскиди. Також до прибирання залучено 65 працівників і використано 78 кубів піскосуміші. Планується, що така ж кількість техніки буде задіяна і вночі.

dailylviv.com

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу