Львів продовжують патрулювати спільно з міліцією активісти

10:18 6 березня 2014 р.


Фото: sai.gov.ua

Їх кількість зменшилась, оскільки в усіх районах міста вже відновили роботу правоохоронці.

Львів продовжують патрулювати спільні групи з працівників міліції, активних мешканців, вело- та автопатрулів. При цьому кількість активістів зменшилася, оскільки в усіх районах міста вже відновила роботу міліція.

Відтак, усім мешканцям, які долучаються до патрулювання, дякують за активність. Зокрема, голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк розповіла:

«Сьогодні вночі на координаційну лінію районної адміністрації жодного дзвінка не було. Загалом до патрулювання вночі залучено 121 особу, з них 76 мешканців. Також залучали працівників ЛКП. Патрулювало 5 машин, 14 працівників міліції.

Цієї ночі, з четверга на п’ятницю, будемо просити людей знову виходити на патрулювання, ймовірно, у меншій кількості, оскільки міліція вже відновила свою роботу. Усім мешканцям, які в цей непростий час долучались до патрулювання, хочемо подякувати за спільну роботу».

Натомість голова Залізничної районної адміністрації Ірина Гримак поінформувала: «Ця ніч у нашому районі минула спокійно. Патрулювання вели загалом 98 осіб, зокрема і міліціянти. Так виглядає, що ситуацію вчасними і результативними заходами свого часу вдалось втримати в правильному руслі і вже зараз можемо повертатись до звичного режиму роботи».

Про це повідомляє сьогодні, 6 березня, прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:22 21 жовтня 2021 р.

У Львові внаслідок сильного вітру в будинку обвалилася стіна

У будинку на вул. О. Степанівни, 32 стався обвал бокової стіни горища. Як повідомили у Залізничній РА, ніхто з мешканців чи перехожих не постраждав. Будинок вже обстежили і готують звернення на міську комісію ТЕБ і НС для виділення коштів на ліквідацію аварійної ситуації.

Рубрика: Ситуації

17:50 21 жовтня 2021 р.

Львів готовий до зими: дороги посипатимуть сіллю, пішохідну зону - реагентами,- мерія

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць комунальної техніки, а також укладено угоди для додаткового залучення ще 107 одиниць приватної техніки. Снігоприбиральна техніка готова до роботи, протиожеледні матеріали закуплені.

Рубрика: Ситуації

19:56 20 жовтня 2021 р.

Відзавтра вступають в дію нові правила міжобласних пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу