Львів переповнений сміттям, і Садовий просить Гройсмана про допомогу

18:24 6 квітня 2017 р.

Орієнтовно 30% майданчиків для ТПВ у Львові є переповнені, перевізники б’ють в набат, тому що їм нема куди вивозити сміття.

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію в місті щодо вивезення та захоронення ТПВ. Він зазначив, що сьогодні ситуація критична, бо майже усі полігони в області та за межами області відмовляються приймати відходи зі Львова. Тому Садовий просить сприяння обласної влади і неодноразово звертається до прем’єр-міністра України.

«Ситуація надзвичайно складна. Орієнтовно 30% майданчиків є переповнені, перевізники б’ють в набат, тому що їм нема куди вивозити сміття. Якщо минулого тижня область частково відкрила полігони і була можливість вивезти відходи, то з цього тижня  більшість полігонів є закриті. І я кожного дня спілкуюсь на цю тему з головою обласної адміністрації. Я настійливо прошу, щоб полігони відкрилися, щоб зняти цю блокажу, яка є. Я розумію, що Львівська область не може прийняти всі відходи від міста Львова, то треба відкривати сусідні області, які закриті для міста Львова. Ми ж не вимагаємо чогось надзвичайного – одну машину в день прийняти ж можна. Я це питання неодноразово обговорював з прем’єр-міністром України – чекаємо на його допомогу», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу