Львів не має ділянки для сміттєпереробного заводу, – Садовий (відео)

16:16 15 червня 2016 р.


Фото: lvivpost.net

Міський голова Львова повідомив у середу: «Ми возимо сміття по всій Україні. Маємо велике блокування в межах області».

«Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що наразі місто не має ділянки, на якій можна збудувати сміттєпереробний завод. Ділянку в Добрянах запропонувала обласна адміністрація, її вивчають фахівці. Але рішення ще немає», – повідомили сьогодні, 15 червня, в прес-службі міськради, де також розлого цитують Андрія Садового, який зазначив: «Станом на минулий місяць ми мали 18 відмов від різних сільських та міських рад, які не давали згоди на нові ділянки. Область зараз дає пропозиції, але поки ми не маємо жодної ділянки, яка була б придатна для розміщення такого великого комплексу».

Також мер прокоментував ситуацію, що склалась з ділянкою в селі Добряни: «Це близько до міста. Ми цю пропозицію отримали від обласної адміністрації. Дали їм свій лист, що ми готові цей варіант розглянути. Думаю, ще фахівці мають сказати свою думку. Моє особисте передчуття, що навряд чи там може бути полігон, бо там багато факторів, які цьому перешкоджають. Та ділянка є в оренді Миколаївського цементного комбінату. Це ще одна структура, з якою треба буде вести перемовини. Поки ми не маємо реальної ділянки. Ми очікуємо від області не просто назву території, а реальну пропозицію, яка була б прийнятна для того, щоб почати там велике будівництво.

На мою думку, треба на законодавчому рівні приймати закон у Верховній Раді, який би спрощував процедуру виділення ділянок і для будівництва полігонів, і для цвинтарів. Коли такі ділянки виходять на дискусії у громадський простір, завжди є люди, які є проти, і це закінчується нічим», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер прокоментував інформацію щодо вивезення львівського сміття за межі області: «Ми возимо сміття по всій Україні. Маємо велике блокування в межах області. Всі усміхаються і спостерігають. Я дякую тим міським головам, які мають мужність бути солідарними зі Львовом. Три тижні Львів знаходиться у сміттєвій блокаді, хоча ми місто прибираємо і це дуже важко кожного дня. Як тільки взнають інформацію, куди ми веземо, одразу підбурюють громадськість. Як правило, це чітко зорганізовано. Таке життя, реалії нашого часу».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу