Львів – «Молодіжна столиця України»

19:36 16 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 16 лютого, у Києві відбулась презентація учасників конкурсу «Молодіжна столиця України».

Про це повідомили в п’ятницю, 16 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Команда КУ «Інститут міста» спільно з управлінням молоді і спорту Львівської міської ради підготували й подали заявку на конкурс «Молодіжна столиця України», основною метою якого є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Сьогодні в Києві відбулась презентація учасників конкурсу та фінал, у якому місто змагалось з 10-ма містами України. Відтак, журі, яке складалось з представників різних міжнародних організацій, обрали Львів, як молодіжну столицю України».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: ««Перемога Львова у цьому конкурсі – це перемога людей, які живуть у нашому місті. Сьогодні ми мали честь боротися у фіналі з 10-ма містами України і нам дуже приємно, що ми отримали перше місце. Ця перемога – це результат нашої праці і це той показник і напрямок, у якому ми повинні рухатись і далі».

У міськраді також поінформували: «Основними перевагами для Львова, як міста-переможця у конкурсі, є проведення в місті всеукраїнського молодіжного форуму (500 000 гривень), промоція міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювання участі молоді в житті міста, проведення у партнерстві з «UReport» соціологічного дослідження присвяченого молоді».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу