«Львів і Тернопіль з‘єднали прекрасною дорогою», – Прем’єр

18:10 24 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився в понеділок, 24 вересня, зі станом завершення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 «Рава-Руська – Львів – Тернопіль».

Про це повідомили в понеділок, 24 вересня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Львів і Тернопіль з’єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою, яка не тільки єднає два обласні центри, а й входить до міжнародного коридору «Go Highway», який єднатиме порти Чорного моря із західним кордоном з Євросоюзом. Такі дороги за п’ять років єднатимуть всі обласні центри України – в межах урядової стратегії розвитку дорожнього господарства.
На території Львівської області вказана автомобільна дорога пролягає через 11 населених пунктів – Підгірне, Куровичі, Підгайчики, Шопки, Якторів, Новосілки, Вільшаниця, Червоне, Ясенівці, Зарваниця й Плугів».

Володимир Гройсман наголосив: «Ми нарешті з‘єднали Львів і Тернопіль між собою прекрасною дорогою. Наступне завдання – з’єднати Львів-Тернопіль з Чорним морем, але також ми з’єднуємо чорне море України з Західним кордоном і з Європейським Союзом. Ми продовжуватимемо роботи і в наступному році для того, щоб усе завершити і зайти аж до Миколаєва та Херсону і будемо рухатися у цьому напрямку. Також ця дорога стала частиною реалізації нашої стратегії – за п’ять років ми об’єднаємо всі обласні центри України, які будуть з’єднані якісними дорогами. Українці мають право їздити по хороших дорогах і будуть це робити. Дякую головам Тернопільської і Львівської обласних державних адміністрацій за якісно організовані та виконані ремонтні роботи».

«Упродовж 2016-2017 років підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на протяжності 72,4 кілометра виконала роботи з влаштування основи (ЩПС, укріпленої цементом – 18 сантиметрів), влаштування вирівнюю чого шару покриття (крупнозернистий асфальтобетон – 10 сантиметрів), верхнього шару покриття (ЩМА-20 – п’ять сантиметрів). Цьогоріч необхідно встановити бар’єрне огородження, влаштування тротуарів, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування з’їздів, посадкових майданчиків зупинок», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу