Львів долучився до проекту Мінінфраструктури та «Укравтодору»

16:48 25 листопада 2016 р.

Міністерство інфраструктури та «Укравтодор» розпочали реалізацію проекту модернізації та підвищення безпеки дорожньої мережі. Пілотним регіоном для нього стала Житомирська область (траса М06) та Житомир.

Про це повідомили сьогодні, 25 листопада, в прес-службі Львівської міськради. У ній також поінформували, що кампанія з безпеки дорожнього руху «Львів – безпечне місто» підхопила ініціативу Мінінфраструктури та «Укравтодору» та долучилася до їх проекту модернізації й підвищення безпеки дорожньої мережі, який передбачає два компоненти. 

Перший із них – інфраструктурний. У його результаті сподіваються оновити українські стандарти проектування доріг та порядок їх ухвалення таким чином, аби вони відповідали міжнародним стандартам.

Співкоординатор кампанії «Львів – безпечне місто», депутат Львівської міськради Андрій Шевців пояснив: «Насправді інфраструктура – важливий елемент безпеки дорожнього руху. Ми можемо скільки завгодно навчати дітей правилам дорожнього руху, нагадувати водіям про обережність, проте без належної інфраструктури зменшення кількості ДТП не досягнути», – вважає 

Другий компонент проекту модернізації й підвищення безпеки дорожньої мережі – інформаційна кампанія «Зважай». За допомогою серії просвітницьких матеріалів водіям та пішоходам нагадуватимуть про безпеку та елементарне дотримання правил. На реалізацію цього проекту міністерство інфраструктури та «Укравтодор» отримають технічну підтримку від Європейського інвестиційного банку та Цільового фонду технічної підтримки Східного партнерства. Крім того, консультанти передаватимуть міжнародний досвід органам та структурам, що працюють на покращення безпеки дорожньої мережі Р в Україні.

З ініціативи кампанії «Львів – безпечне місто», Львів розпочинає співпрацю у рамках цього проекту. Аби підвищити рівень безпеки, містянам і надалі нагадуватимуть про безпеку дорожнього руху. Також активісти пропонуватимуть запровадити на державному рівні успішні міські ініціативи.

Кампанія «Львів – безпечне місто» з 2012 року популяризує безпеку дорожнього руху. Активісти проводять інформаційну кампанію, акції та тренінги, розповсюджують світловідбивачі серед дітей, а також «Жовті добродії» допомагають учням переходити дорогу на небезпечних нерегульованих переходах поблизу шкіл.

Крім того, представники кампанії долучаються до роботи міської комісії з безпеки дорожнього руху та неодноразово надсилали пропозиції до Міністерства інфраструктури. Нещодавно кампанія розпочала реалізацію у Львові ще одного всеукраїнського проекту з безпеки дорожнього руху – «Відповідальні батьки». Це загальнонаціональна навчальна програма для батьків, ініційована ГО «Traffic Challenge», яка має навчити, як убезпечити дітей на дорозі та яку інформацію і в якому віці потрібно надавати малечі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини