ЛМР зведе львів’ян із керівниками підприємств

16:48 16 лютого 2018 р.


Фото: varta.com.ua

Заступник міського голови Львова Сергій Бабак запевнив: «Найближчим часом плануємо провести зустріч з усіма керівниками промислових підприємств, розташованих у мікрорайоні «Знесіння».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак повідомив сьогодні, 16 лютого: «На території мікрорайону «Знесінння» розташовано більше 40 промислових підприємств. У мешканців району є багато запитань до роботи цих підприємств. Мешканці вважають, що підприємства порушують норми і стандарти, зокрема щодо впливу на екологію».

Чиновник також розповів: «Щодо нафтобази «ОККО», яка там розташована, то основне зауваження від мешканців стосується перевезень цистерн вночі, коли люди відпочивають. На даний час це питання часткового врегульовано. Ми домовилися з «Львівською залізницею» про те, що кількість перевезень в нічний час буде зменшена, а з часом взагалі припинена – з 22.00 і до восьмої години ранку цистерни перевозити не будуть, а лише в денний час».

Заступник міського голови додав: «Мешканці переймаються також – якщо раптом виникне пожежа чи щось інше, то наскільки екологічно чисто працює підприємство. Тому, при нагоді, мешканці хотіли б, щоб це підприємство було перенесено за межі міста. Для цього будемо працювати з власниками цієї бази, щоби або надали підтвердження для населення, що у них все безпечно і жодних аварій не трапиться, або ж будемо пропрацювати можливість винесення таких екологічно небезпечних підприємств за межі міста».

Сергій Бабак також повідомив: «Це тільки одна складова питань щодо мікрорайону «Знесіння», які розглядає комісія. Є питання щодо центру надання допомоги наркозалежним громадянам, який розташований біля шкіл; щодо скидів в каналізаційні мережі від промислових підприємств; щодо облаштування спортивних майданчиків з баскетболу та волейболу; відновлення парк «Знесіння». Над врегулюванням і вирішенням цих питань також працюють члени комісії».

Заступник міського голови запевнив: «У найближчий час заплановано організувати зустріч з усіма керівниками промислових підприємств, які розташовані у мікрорайоні «Знесіння» та мешканцями району, щоб заслухати їхні думки щодо розвитку мікрорайону, та домовитися про допуск комісії і мешканців на територію підприємств для ознайомлення з їхньою роботою».

Сергій Бабак також зазначив: «Кожне підприємство до будинку має різну відстань. Однакової відстані немає. До прикладу, база будувалася в 50-х роках, і в ті часи були інші норми. Зрештою, є питання, що перше збудували: склад, а потім будинок біля нього, чи навпаки? Тому тут потрібен час, щоб все детально з’ясувати. До роботи будемо долучати державні органи в межах чинного законодавства, зокрема екологічні інспекції».

Про це повідомили сьогодні, 16 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «25 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради було прийнято ухвалу «Про вирішення питання щодо функціонування промислових об’єктів на території мікрорайону «Знесіння», у межах якої створено спеціальну комісію. Мерія визнає неефективним розміщення об’єктів підвищеної небезпеки у мікрорайоні «Знесіння», зокрема, використання земельних ділянок на вулиці Зубрицького, 7 та вулиці Пластовій, 1 для обслуговування цілісного майнового комплексу – прирейкового складу розчинників та нафтобази № 1 «ОККО», а також інших об’єктів підвищеної небезпеки у мікрорайоні «Знесіння».

«Для вирішення питань щодо перенесення цілісного майнового комплексу – прирейкового складу розчинників на вулиці Зубрицького, 7 та нафтобази № 1 «ОККО» на вулиці Пластовій, 1 комісія має запропонувати юридичний механізм перенесення цілісного майнового комплексу та обґрунтувати необхідність віднесення земельних ділянок на вулиці Зубрицького, 7 й на вулиці Пластовій, 1 до земель рекреаційного призначення та подати на розгляд міської ради проект ухвали про зміну цільового призначення цих земельних ділянок», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу