ЛМР зачиняє громадські туалети та кімнати догляду за дитиною

12:53 27 березня 2020 р.

Сьогодні, 27 березня, на засіданні виконавчого комітету затвердили протокол комісії з питань ТЕБ і НС щодо відвідування парків, лісопарків та зелених зон Львова. Відтак, прийняті правила є обов’язковими до виконання на території міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«У нас є вже така практика, що всі основні рішення штабу, які відображають відвідування громадських місць, ми затверджуємо на засіданні виконавчого комітету для того, аби вони були обов’язковими до виконання на території міста.

Зокрема, що стосується парків, маємо встановлену дистанцію при спілкуванні, обмеження відвідування спортивних майданчиків (не більше 1 особи), обмеження використання дитячих іграшок та спортивного інвентаря.

Також ми зачиняємо громадські туалети та кімнати догляду за дитиною та доручаємо доглядачам парків та лісопарків проводити дезінфекцію територій. Встановлюємо загальні рекомендації відвідувачам парків», — зазначила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу