ЛМР проведе конкурс на спорудження та експлуатацію системи дегазації полігону ТПВ

16:15 26 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітетуухвалили рішення «Про затвердження конкурсної документації зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області».

Про це повідомили в п’ятницю, 26 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. розповів Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря розповів: «Пропонується проект рішення, яке є логічним продовженням того рішення, яке було прийнято раніше про проведення конкурсу зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону ТПВ в селі Грибовичі. Завдяки тому, що було виконано роботу по облаштуванню 15 свердловин, зроблені тестові заміри кількості і якості біогазу на полігоні, стало очевидно, що доцільно провести саме такий конкурс, з залученням приватного інвестора, а кошти, які ми зможемо зекономити, підуть на інші заходи рекультивації».

Вадим Ноздря додав: «Зелене місто» було визначено як виконавець цього проекту рішення, розроблена конкурсна документація, яку пропонуємо сьогодні затвердити, оголосити про проведення конкурсу в ЗМІ. За результатами конкурсу, який триватиме 30 днів, плануємо укласти договір з переможцем. Щодо конкурсних умов, пропонуються такі базові конкурсні умови: ми хочемо, щоб за право доступу до тіла полігону наш відсоток від доходів складав не менше, ніж 10%, бо проведені дослідження показують, що 10% – це середня ринкова ставка, яка є в інших містах, де були дегазовані полігони. Ми очікуємо отримати від 15 до 20%».

Директор комунального підприємства також зазначив: «Крім того пропонуємо майбутньому інвестору також зробити інвестиційний внесок на розвиток не тільки інфраструктури на Грибовичах, а також запропонувати внесок на розвиток соціально-економічної інфраструктури селищних рад Малехівської та Грибовицької, за їх згодою. Тому новий інвестор, який прийде з довгостроковими цілями, має підтвердити свої наміри і заходити на десяток років з підтвердженням того, що цей проект є не тільки економічним, але і містить соціальну відповідальність».

Вадим Ноздря доповнив: «Є кваліфікаційні вимоги. Ми очікуємо, що компанія прийде досвідчена, яка може підтвердити не лише фінансовий стан, а й наявність обладнання, ліцензії, виконані аналогічні проекти. Загальний грошовий потік і 10%, які ми можемо отримати, це десь біля двох мільйонів гривень на рік. Може бути більше, якщо буде збільшено потужність, але це пов’язано з тим, як буде рухатись проект комплексної рекультивації, бо треба понижувати рівень фільтрату, що збільшить генерацію в тілі полігону біогазу.

Директор комунального підприємства також запевнив: «Перевага в тендері буде надана тій компанії, яка запропонує більший відсоток. Положенням конкурсу передбачено усі витрати щодо встановлення обладнання і його експлуатації на інвестора. Ми передбачили, що за рахунок інвестора буде збільшена потужність електросистем на полігоні. На конкурс відводимо 30 днів, хочемо його оголосити наступного тижня»

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

12:58 16 червня 2021 р.

Ідеї цікавих презентів брату на день народження

Для кожної людини день народження близьких людей - це важлива подія, особливо якщо свято у рідного брата. Саме в цей день варто відкласти всі справи на потім і разом з ним відсвяткувати його день народження і, звичайно ж, вручити дійсно цікавий подарунок. і якщо ви поки не придумали, що саме йому подарувати, то можливо серед нашого списку ви зумієте знайти відповідний знак уваги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу