ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи | Новини Львова

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

00:03 2 червня 2020 р.

  • 0

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«У березні, з початком пандемії коронавірусу, ми були змушені перейти на денний графік роботи, відповідно до введених карантинних обмежень. З 1 червня ми відновлюємо цілодобову роботу клініки, задля надання першої невідкладної допомоги господарським та безпритульним тваринам: 24 години на добу 7 днів на тиждень, а також повноцінний амбулаторний догляд за чотирилапими пацієнтами. Саме ж комунальне підприємство „Лев“ працює за звичним графіком з 8:00 до 20:00. Наші працівники та відвідувачі і надалі повинні дотримуватись рекомендацій МОЗ та правил безпеки в умовах пандемії COVID-19», — пояснює в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.

Для запису на візит у ПКВК ЛКП «Лев» можна звернутись за номером +38(068) 535 4545 (після зв’язку з автовідповідачем тисніть 2).

Під час візиту до клініки відвідувачів просять дотримуватися таких правил:

    - супроводжувати тварину в приміщення ПКВК повинна одна особа;
    - якщо у відвідувачів спостерігаються симптоми застуди і тривожить стан здоров'я тварини, то необхідно зателефонувати у ЛКП «Лев» і проконсультуватись, яким чином діяти;
    - усі відвідувачі повинні дотримуватись правил особистої гігієни та рекомендацій МОЗ України.

Довідка

Клініка ЛКП «Лев» облаштована банком крові для тварин, приміщеннями терапії та хірургії, стоматологією, кабінетами рентген та ультразвукової діагностики, лабораторією, стаціонарним та інфекційним відділенням, де під постійним наглядом лікарів та фельдшерів перебувають пацієнти. Також надається широкий спектр ветеринарних послуг — від лікування до хірургічних операцій та остеосинтезу. Клініка спеціалізується на стерилізації, кастрації собак та котів, має висококваліфікованих та досвідчених хірургів в цій сфері, які щоденно роблять по декілька операцій. Устаткована високоякісним обладнанням для безпечного та комфортного оперування безпритульних та домашніх чотирилапих. У ПКВК ЛКП «Лев» проводять діагностичні процедури, а саме: біохімічний аналіз, гематологічний аналіз (крові), ультразвукову діагностику, рентген діагностику.
dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу