«Лев» обіцяє догляд за домашніми собаками та котами одиноких людей

15:14 26 березня 2020 р.

  • 0

З 26 березня та до завершення карантину ЛКП «Лев» готове забезпечити догляд за домашніми собаками та котами одиноких людей, у випадку госпіталізації.

Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні комісії ТЕБ і НС, інформує пресслужба ЛМР.

«Дуже важливе питання, яке ми сьогодні розглядали, це є догляд за домашніми улюбленцями літніх людей. Тому що коли є старші люди, і вони є на карантині, то питання — чи мають вони виходити зі своїми улюбленцями гуляти. І ми домовились, що ЛКП «Лев» готове взяти на себе таку функцію, що ми можемо прийти і допомогти з вигулом, можем помогти з харчами.

Ну, і наступне питання — якщо людина має переживання, що вона може потрапити в лікарню, і не буде кому доглядати за улюбленцем, то ми готові підписувати угоди з нашим ЛКП «Лев», щоби можна було, в разі потреби, доглядати за тваринкою. Є в кожної такої особи довірена людини, яка може відкрити двері, а наші працівники можуть прийти і допомогти з вигулом, чи нагодувати улюбленця.

Була також дискусія: може цю тваринку забирати в ЛКП «Лев». Але фахівці сказали, що це є не раціонально, тому що це є дуже великий стрес для тваринки", — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Мобільна бригада ветеринарних спеціалістів ЛКП «Лев» зможе забезпечити ветеринарний огляд та, за потреби, лікування тварини, грумінг (купання), годування, дворазовий вигул собак та прибирання за котами.

«Ми знаємо, що у нашому місті проживає близько 2 тисяч одиноких осіб, які не мають родичів. На жаль, коли вони потрапляють на госпіталізацію, за їхніми домашніми улюбленцями немає кому попіклуватись.

Ми хочемо турбуватись про тих одиноких людей, які потенційно є в зоні ризику госпіталізації. Нам важливо, щоб вони були спокійними і знали, що їхні улюбленці є доглянутими, вигуляними та очікують їх вдома.

Також ми обговорили можливість вигулювання песиків літніх осіб, оскільки вони є в зоні ризику, і їм категорично заборонено виходити з дому зайвий раз і комунікувати з іншими людьми.

До нас також долучились виробники кормів, які дозволяють літнім людям не витрачати коштів на годування домашніх улюбленців", — розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Також вона додала, що наразі у Львові зареєстровано близько 2 тис. одиноких літніх людей. З них, за підрахунками управління соціального захисту, близько 220 осіб є власниками домашніх улюбленців.

«Більшість опитаних людей мають на кого залишити домашніх улюбленців. Однак, близько 20-ти вже повідомили, що не мають на кого залишити своїх котиків та собачок, тому потребують нашої допомоги. Ми у ЛКП „Лев“ переконані — внутрішній спокій та позитивні емоції лікують і нам жодним чином не можна дозволити хворим людям тривожитися за свого чотирилапого друга», — зазначила Оксана Кошак.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:36 6 квітня 2020 р.

У Львівській області почали боротися з паліями рослинності

У більшості районів Львівської області нарешті запрацювали мобільні групи для протидії підпалам сухої рослинності. Результат їхньої роботи за два дні - 46 складених протоколів, на противагу восьми, які були складені тиждень тому.

Рубрика: Ситуації