«ЛембергМіт» зриває громадський бюджет Кам'янка-Бузького району

18:54 24 жовтня 2018 р.

23 березня цього року було укладено угоду про соціальне, економічне та культурне партнерство між Кам’янка-Бузькою районною радою та підприємством «ЛембергМіт».

Згідно з цією угодою, 500 тисяч гривень на фінансування соціальних проектів мала би надати районна рада, а 500 тисяч – підприємство. Проте коли настав час надавати кошти, «ЛембергМіт» відмовилося виконувати свої зобов’язання. 

Про це сьогодні, 24 жовтня, під час прес-конференції на тему «Аналізуємо виконання обласного бюджету. Чому важливо, щоб голови профільних комісій звітували? Дрогобич і Стрий - заручники перспективних планів. Громадський бюджет Кам’янка-Бузького району під зривом – у чому причина?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, розповіла заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик

- Угода передбачала, що це підприємство візьме участь у фінансуванні соціального проекту «Громадський бюджет». Після того, як угода була підписана, громади почали активно пропонувати свої ідеї, - каже вона. 

Загалом на розгляд до районної ради надійшла 41 пропозиція. Переможців визначали за результатами електронного голосування. 

- Було оголошено 20 проектів-переможців «Громадського бюджету». Десять з них стосувалися освіти, інші – медицини, культури та соціального захисту, - розповідає Наталія Мудрик.  

І у вересні, коли би мала розпочатися реалізація цих малих проектів, підприємство «ЛембергМіт» відмовилося співфінансувати їх. 

- За цією угодою, якщо сторони не дійдуть згоди, то варто вирішувати все в судовому порядку, - каже заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради. 

Проте вона побоюється, що суд або затягне розгляд справи на кілька років, або ж не визнає вагомою підставою для виконання своїх зобов’язань обіцянки представника підприємства. 

У приватній розмові керівник підприємства «ЛембергМіт» заявив, що не бачить значущості цих проектів, - повідомила Наталія Мудрик.

Хоча, за її словами, серед пропозицій є й придбання медичного обладнання для лікарні чи фельдшерських пунктів, й – інструментів для музичної школи. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу