Курми-гриль із львівського супермаркету отруєні жителі трьох областей

11:58 31 жовтня 2013 р.


Фото: holyfood.livejournal

Упродовж 25-30 жовтня до медичних закладів з попередніми діагнозами «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція» госпіталізовано 32 особи, в тому числі чотири дитини.

Про це інформаційному агентству «Українські Національні Новини» повідомили сьогодні, 31 жовтня, в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА. Зокрема, після отруєння курми-гриль зі супермаркету «Арсен» на вулиці Чорновола у Львові госпіталізовано:

у Львівській обласній інфекційній лікарні – 25 осіб, у тому числі – три дитини (стан однієї особи – важкий з позитивною динамікою, а решти 24-х (у тому числі – чотирьох дітей) – середньої важкості));

у Самбірській центральній міській інфекційній лікарні – чотири особи, у тому числі одна дитина (стан – середньої важкості).

у Хмельницькій області – дві особи (одна – до Славутської центральної районної лікарні, ще одна – до Нетішинського державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №4» (її стан – середньої важкості)).

у Волинській області – одна особа (у Нововолинській центральній міській лікарні), стан – якої – середньої важкості.

За попередніми результатами розслідування спалаху встановлено, що всі постраждалі споживали з 23 по 26 жовтня 2013 року кури-гриль, придбані в супермаркеті «Арсен» ТОВ «Альянс Маркет», розташованого на проспекті Чорновола, 93 у Львові. Працівниками Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху:

обстежено 65 осіб, з них хворих – 32 особи, у тому числі чотири дитини, контактних – 33 особи);

проведено бактеріологічні обстеження на патогенну флору об’єктів довкілля у вогнищі – взято 82 проби з домашнього вогнища та об’єктів;

проведено бактеріологічні обстеження на патогенну флору об’єктів довкілля у вогнищі – взято 82 проби з домашнього вогнища та об’єктів;

здійснено позапланову перевірку кулінарного цеху згаданого супермаркету «Арсен» (з відбором для лабораторного дослідження зразків харчової продукції, змивів з об’єктів довкілля на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору);

за результатами перевірки 29 жовтня скерований адміністративний позов щодо застосування заходів реагування у Львівський окружний адміністративний суд;

здійснено позапланову перевірку забійного цеху постачальника курятини в супермаркет – забійного цеху ФГ «Варіо курчата», розташованого в селі Мацошин Жовківського району Львівщини (з проведенням лабораторних досліджень);

за результатами перевірки притягнуто до адміністративної відповідальності голову господарства, дано припис щодо усунення недоліків.

Лабораторні дослідження проб харчових продуктів, води, змивів, матеріалу від хворих, контактних та декретованих осіб тривають. Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Як повідомляв «ЩЛ», масове отруєння курми-гриль у Львові розслідує прокуратура, через них в усій області оголосили надзвичайну ситуацію, тим часом вони вже зникли зі згаданого супермаркету.

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу