КСЄС передала львівським поліціянтам смартфони й деталізовану карту

14:35 22 лютого 2018 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Представники Консультативної місії ЄС Удо Мюллер та радник і тренер місії з питань охорони публічного порядку Детлев Квідлі передали в четвер, 22 лютого, батальйону особливого призначення Львівського обласного управління поліції шість смартфонів зі спецпрограмуванням і деталізовану карту.

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівського обласного управління поліції. радник і тренер КМЄС з питань охорони громадського порядку Детлев Квідлі розповів: «Минулого року в Києві ми проводили тренінг для командирів, які відповідають за забезпечення публічної безпеки. Участь у ньому взяли 22 працівники поліції з Києва, Харкова і Львова. У рамках цього тренінгу була підготовлена карта, яку будуть використовувати для планування, проведення інструктажів, брифінгів та інших заходів. Це все відбувається в рамках нової концепції, яку ми розробляємо для забезпечення правопорядку, і плануємо поширити на територію всієї України. Така сама мапа була підготовлена для Харкова і Києва».

А начальник штабу батальйону поліції особливого призначення підполковник поліції  Микола Старосілець зазначив: «Досить детальна мапа. Здебільшого всі масові заходи проходять в центральній частині міста і з її допомогою ми зможемо наперед детально спланувати певні моделі – розміщення автомобілів, особового складу і так далі. Вона суттєво спрощує нам процес службової діяльності».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу