Кожен, хто звертається до львівського Центру ДАІ, повинен реєструєтися в «електронній черзі»

15:46 30 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДАІ

У прес-службі обласного управління Державтоінспекції нагадали в четвер, що у Львові організували в Центрі надання послуг «електронну чергу» для користувачів автотранспортом.

У прес-службі Львівського обласного управління Державтоінспекції повідомили сьогодні, 30 квітня:

«У Львові запрацювала «електронна черга» для відвідувачів Центру надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів. У Державтоінспекції відзначають – таке нововведення запровадили, насамперед, для зручності людей.

«Електронна черга» у львівському центрі ДАІ діє близько місяця, тож чимало відвідувачів уже встигли оцінити переваги таких змін. «У Львові реєстраційно-екзаменаційний підрозділ працює за принципом «єдиного вікна», тому щодня сюди звертається багато людей, – зазначає керівник Державтоінспекції області, полковник міліції Олександр Хутняк. – Аби відвідувачам не доводилося витрачати зайвий час і вистоювати у чергах, ми вирішили дещо змінити процес прийому громадян та запровадити електронну реєстрацію».

Тож тепер кожен, хто звертається до львівського Центру ДАІ, спершу реєструється в «електронну чергу». А вже за кілька хвилин на спеціальному табло з’являється інформація, до якого саме «віконечка» слід підійти, аби отримати відповідну послугу. У Державтоінспекції розповідають: вже найближчим часом для відвідувачів львівського Центру ДАІ планують запровадити й он-лайн реєстрацію на офіційному сайті обласного управління Державтоінспекції».

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу