Консультативна місія ЄС передала львівській поліції обладнання для тренінгів

15:00 1 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Працівники тренінгового центру отримали ноутбуки, програмне забезпечення, проектори, інтерактивні дошки, принтери та інше устаткування вартістю 13000 євро.

Сьогодні, 1 червня, координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу Матс Льюнгвальд передав працівникам тренінгового центру Львівського обласного управління поліції обладнання для інтерактивних тренінгів із підвищення кваліфікації поліціянтів – ноутбуки, програмне забезпечення, проектори, інтерактивні дошки, принтери та інше устаткування, вартістю 13000 євро. Матс Льюнгвальд запевнив при цьому: «Це найсучасніше обладнання. Воно значно покращить якість проведення інтерактивних тренінгів і підвищить спроможність Національної поліції у реалізації навчальних програм, а також у розширенні можливостей та професіоналізму поліцейських. Я сам зі Швеції і мушу сказати, що для мене надзвичайно приємно вперше побачити таке обладнання. Тому що у моїй країні в навчальному центрі такого обладнання немає. Ми і досі для навчання курсантів використовуємо звичайні проектори. Я із задоволенням спостерігатиму, як ви будете його опановувати і можливо у майбутньому навіть розкриєте якісь додаткові функції».

Своєю чергою, заступник начальника Львівського обласного управління поліції, підполковник Тарас Бакай, зазначив: «Від імені правоохоронців Львівщини я хочу подякувати працівникам місії за цей подарунок і за тренінги, які вони проводять для поліцейських. Реформування Національної поліції – це, зокрема, й підвищення рівня підготовки працівників, покращення їх навичок та вмінь і приведення їх до європейських стандартів».

«Нове обладнання будуть використовувати для проведення сучасних тренінгів та підвищення кваліфікації оперативних працівників, слідчих, дільничних офіцерів поліції та інших. Консультативна місія Європейського Союзу уже передала правоохоронцям Львівщини та Львівському державному університету внутрішніх справ спеціалізоване IT та криміналістичне  устаткування вартістю понад 100000 євро», – повідомили також сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції та опублікували відео- та фоторепортажі з місця події.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу