Конкурсна комісія зареєструвала на Львівщині 2058 проектів місцевого розвитку

15:30 15 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Цьогоріч у межах конкурсу проектів місцевого розвитку на Львівщині подано рекордну кількість проектів – 2765, з яких зареєстровано 2058.

Про це розповів сьогодні, 15 лютого, під час спільного брифінгу із заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко. Він також конкретизував: «Усі наші очікування перевершилися тим, що 502 мільйони гривень становить зведений бюджет всіх зареєстрованих 2058 проектів. Небюджетний внесок зареєстрованих проектів задекларований у сумі 86 мільйонів гривень. Це свідчить про те, що конкурс – успішний, йому довіряють люди, які готові вкладати свої кошти. Нагадаю, що минулоріч було зареєстровано 1300 проектів, із яких 619 – визнано переможцями».

В облраді також розповіли: «Говорячи про лідерів в пріоритетах, посадовець назвав найактивнішими – освітян».
Іван Собко запевнив: «Вони подали найбільше проектів – понад 600 з 2058. Також активним виявився пріоритет «Інші пріоритети», який охоплює розвиткові проекти: освітлення пішохідних переходів і тротуарів, облаштування місць відпочинку, зокрема парків, скверів і скейтпарків, створення громадських просторів».

«З обласного бюджету на конкурс проектів місцевого розвиткувиділено 105 мільйонів гривень, а потреба – 242 мільйони гривень. Тобто, конкурс буде 1:2, в деяких пріоритетах – 1:3. Це говорить про те, що переможе сильніший, той проект, який написаний якісно, де громада і спонсор доклалися, який є розвитковим, креативним і суспільно корисним», – підкреслив керівник профільного відділу.

«За остаточною інформацією щодо кількості зареєстрованих заявок у розрізі адміністративно-територіальних одиниць, лідерами серед міст обласного значення є Львів, Дрогобич, Червоноград, серед районів області – Яворівський, Сокальський, Жовківський, серед об’єднаних територіальних громад – Кам'янка-Бузька, Мостиська, Підберізцівська та Ходорівська. Далі до місяця часу буде дано експертам для оцінювання зареєстрованих проектів», – поінформували також в облраді.

«Опісля буде визначено потенційних переможців та дано два тижні для проведення сесій сільських, селищних, міських і ОТГ і районних рад з метою забезпечення задекларованого бюджетного співфінансування. Відтак, з 1 травня громади-переможці почнуть реалізовувати свої проекти», – резюмував Іван Собко.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу