Конкурс на 60 вакансій у Львівському прикордонному загоні, як у престижний виш

13:13 29 липня 2020 р.

Упродовж липня у Державній прикордонній службі тривала реєстрація на конкурсний відбір проєкту «Нове обличчя кордону» у підрозділи Львівського прикордонного загону – відділи прикордонної служби «Львів», «Рава-Руська» та «Краківець».

Про це інформує Держприкордонслужба, пише DailyLviv.

У рамках проєкту ДПСУ відкрила 60 вакансій. За час реєстраційної кампанії анкети на участь у відборі подали майже 860 осіб. Цифра справді вражає, адже співвідношення бажаючих проходити службу до кількості вакантних посад складає майже 15:1!

Ці показники стали черговим підтвердженням зростання рівня довіри громадськості до прикордонників та свідченням того, що фах прикордонника є одним з найпрестижніших в Україні. Не менше тішить і той факт, що в Україні є багато свідомої молоді, яка обирає для себе шлях захисту кордонів держави!

Нагадаємо, що проєкт «Нове обличчя кордону» у прикордонному відомстві реалізується за підтримки Посольства США та представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), експерти яких єпостійними спостерігачами за підготовкою і перебігом конкурсу.

Участь у проєкті можуть взяти як діючі військовослужбовці Держприкордонслужби, так і громадяни України призивного віку з цивільної молоді.

Кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає професійну підготовку за міжнародними стандартами, перспективу кар’єрного зростання, гідний рівень грошового забезпечення, соціальний захист та якісне медичне обслуговування.

Нагадаємо, командир прикордонників брав хабарі за схемою.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу