Конкурс молодіжних проектів триватиме ще тиждень

15:15 16 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У департаменті внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації очікуватимуть конкурсні пропозиції до 24 лютого.

У департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації нагадали сьогодні, 16 лютого, про конкурс із визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки».

«Конкурсні пропозиції подаються на розв'язання таких пріоритетних завдань – національно-патріотичне виховання дітей та молоді; утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції дітей та молоді; поширення серед дітей та молоді здорового та безпечного способу життя; розвиток неформальної освіти; сприяння інтеграції української молоді в європейське молодіжне співтовариство», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити: 1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності); 2) копії свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства, статуту (положення), скріплені печаткою (у разі наявності); 3) копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій; 4) опис проекту та кошторис витрат,необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка; 5) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу); 6) інформацію про діяльність громадської організації, зокрема досвід виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення, інформація щодо наявності бюджетних правопорушень протягом останніх  двох років», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Загальний обсяг фінансування конкурсу становить 750 тисяч гривень. Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту (заходу) становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 40 тисяч гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Рівень виконання проекту (заходу) повинен бути обласний. Обласний рівень виконання проекту (заходу) – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області. Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 24 лютого 2018 року. щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09.00 до 18.00. за адресою: Львів, вул. Винниченка, 18, кабінет №454. Контактний телефон – (032) 261-27-40, e-mail – molodpol@gmail.com», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу