Комунальники обстежать усі підпірні стінки у Львові | Новини Львова

Комунальники обстежать усі підпірні стінки у Львові

14:28 20 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Комунальні служби районних адміністрацій проведуть упродовж тижня обстеження технічного стану усіх підпірних стінок у львові.

Про це, як повідомили в понеділок, 20 травня, в прес-службі Львівської міськради, розповів заступник міського голови Львова Сергій Бабак, який також зазначив: «З огляду на те, що через сильні зливи стався обвал підпірно-огороджувальної стінки на вулиці Тютюнників, 2, я дав доручення головам районних адміністрацій протягом тижня провести обстеження технічного стану усіх підпірних стінок у них в районах».

«Сьогодні зранку відбувся виїзд усіх дотичних служб для проведення обстеження місця обвалу підпірної стінки на вул. Тютюнників, 2. Місце обвалу обгороджено. Однак, щоб унеможливити подальший зсув ґрунту, огородження буде додатково підсилено. Також два дерева у місці зсуву через загрозу падіння будуть зрізані, і буде обстежено стан усіх дерев, які ростуть на схилі стінки», – розповів також Сергій Бабак.

«Як інформує управління освіти ЛМР, буде підготовлено відповідні документи для розгляду на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з метою виділення коштів із резервного фонду міського бюджету на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стінки навчального закладу», – повідомили також у міськраді.

«Уже замовлено проект щодо проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стінки ліцею №28. Упродовж місяця проект мав би бути готовим. Після проходження експертизи буде визначено виконавця робіт, який зразу ж приступить до робіт. За попередніми оцінками вартість аварійно-відновлювальних робіт може становити до 1,5 млн. гривень», – зазначив також заступник міського голови Сергій Бабак.

«У суботу, 18 травня, у ліцеї № 28 Львівської міської ради на вулиці Тютюнників, 2, склалася аварійна ситуація. Після зливи підпірно-огороджувальна стінка втратила свою несучу здатність та зазнала обвалу. Ніхто не постраждав», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу