Комунальники демонтували у Львові 97 рекламних конструкцій

11:30 25 вересня 2017 р.


Фото: portal.lviv.ua

У комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління» запевнили, що впродовж місяця у Львові демонтували 162 незаконні рекламні конструкції.

Про це повідомили сьогодні, 25 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили, що 65 незаконних рекламних конструкцій демонтували їхні власники, а 97 – інженерами відділу оперативного реагування комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління». Зокрема, минулого тижня у Львові демонтували 28 незаконних рекламних конструкцій, причому тільки дві з них усунули їхні власники.
У міськраді також нагадали: Перед примусовим демонтажем власнику конструкції надсилається вимога її узаконити або добровільно демонтувати. Проте, якщо підприємець не здійснює жодних кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то працівники «Адміністративно-технічного управління» демонтовують її примусово. Право власності на демонтовану конструкцію місту не переходить – підприємець безперешкодно може забрати свій засіб зовнішньої реклами, відшкодувавши понесені КП «Адміністративно-технічне управління» витрати на демонтаж, транспортування та зберігання».
Про це поінформували сьогодні, 25 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу