Комплексна послуга для іноземців, із впорядкування фасадів: у ЦНАП та офісах Львова запровадять нові сервіси

14:46 1 лютого 2021 р.

У мерії Львова продовжать розвивати комплексні адміністративні послуги, які можна отримати у ЦНАП та офісах Львівської громади,- розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Хочемо, щоб людина могла замовляти послуги, орієнтуючись на життєву ситуацію. Прикладом є послуга «Є-малятко», яка об'єднала декілька видів послуг і впроваджена на державному рівні. Тому хочемо продовжувати цю практику і створювати такі комплексні послуги, щоб людина за один візит її отримала — тобто в одній послузі ми об'єднуємо декілька суб'єктів надання цієї послуги.

До прикладу, це комплексна послуга для іноземців; послуга із впорядкування фасадів; питання вивісок і реклами. Тобто ці послуги вже практичного готові і будемо їх апробовувати. Щодо інших — будемо бачити, тим паче, що ми виходимо за межі Львова, тому подивимося, що саме потрібно найперше для нових громад", — повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, раніше у ЦНАП Львова запровадили такі комплексні послуги, як «Новонароджений малюк», «Зміна прізвища», «У зв’язку зі смертю», «ІD-паспорт + код платника» та інші. Загалом Центри надання адміністративних послуг Львова надають понад 300 видів послуг.

   

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу