Комплексна послуга для іноземців, із впорядкування фасадів: у ЦНАП та офісах Львова запровадять нові сервіси

14:46 1 лютого 2021 р.

Фото до новини

У мерії Львова продовжать розвивати комплексні адміністративні послуги, які можна отримати у ЦНАП та офісах Львівської громади,- розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Хочемо, щоб людина могла замовляти послуги, орієнтуючись на життєву ситуацію. Прикладом є послуга «Є-малятко», яка об'єднала декілька видів послуг і впроваджена на державному рівні. Тому хочемо продовжувати цю практику і створювати такі комплексні послуги, щоб людина за один візит її отримала — тобто в одній послузі ми об'єднуємо декілька суб'єктів надання цієї послуги.

До прикладу, це комплексна послуга для іноземців; послуга із впорядкування фасадів; питання вивісок і реклами. Тобто ці послуги вже практичного готові і будемо їх апробовувати. Щодо інших — будемо бачити, тим паче, що ми виходимо за межі Львова, тому подивимося, що саме потрібно найперше для нових громад", — повідомила директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, раніше у ЦНАП Львова запровадили такі комплексні послуги, як «Новонароджений малюк», «Зміна прізвища», «У зв’язку зі смертю», «ІD-паспорт + код платника» та інші. Загалом Центри надання адміністративних послуг Львова надають понад 300 видів послуг.

   

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів