Командувач Сухопутних військ США в Європі спостерігав за навчаннями на Львівщині

12:30 2 лютого 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

Генерал-лейтенант Крістофер Каволі ознайомився з можливостями Центру імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів.

На Львівщину завітали представники Збройних сил США на чолі з командувачем Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенантом Крістофером Каволі. До складу іноземної делегації увійшли також командувач 7-го командування підготовки Сухопутних військ Збройних сил США в Європі бригадний генерал Антоніо Агуто та інші представники американської армії.

Гостям розповіли про умови та особливості підготовки підрозділів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а також висловили слова щирої подяки американським колегам за вагомий внесок у процес навчання українських воїнів. Перебуваючи у Центральному містечку, генерал-лейтенант Крістофер Каволі ознайомився з можливостями Центру імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів.

Він також зустрівся з особовим складом інструкторів ЗС США, що проводять підготовку підрозділів ЗС України в рамках діяльності «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна». На одній з ділянок полігону американські гості також мали можливість поспостерігати за ходом проведення занять на тему «Протидія саморобним вибуховим пристроям» й «Тактична медицина».

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу