Колишні військові опановують у Яворові фах «Менеджер безпеки бізнесу»

16:10 16 грудня 2016 р.

Соціальній адаптації звільнених у запас або відставку військовослужбовців сприяє НАТО.

У Яворівському гарнізоні на Львівщині стартувало навчання понад двох десятків військовослужбовців, які виявили бажання опанувати «мирну» спеціальність в межах 350-годинного курсу «Менеджер безпеки бізнесу». З напутніми словами до слухачів звернулися виконавчий менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт, виконавчий керівник цієї ж програми Олександра Огороднікова, голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян, директор Яворівського районного центру зайнятості Михайло Вигринович.

Крістофер Штаудт привітав учасників заходу з початком навчання та поінформував про аспекти діяльності Північноатлантичного альянсу, формування щорічного бюджету в сфері соціального захисту та адаптації українських військовослужбовців. Він також розповів: «В Україні програма, в межах якої діють ці курси реалізується вже шістнадцять років. Її мета – допомогти військовим адаптуватися до цивільного життя, здобути цивільну професію, що є запитуваною на ринку праці. З 2000 року коштом цивільного бюджету НАТО перепідготовлено близько 9 тисяч військовослужбовців.  У 2016 році за нашої підтримки успішно завершили навчання групи у Львові, Володимир-Волинському, Чернівцях, Рівному, Стрию та Дрогобичі. Загалом, близько 1400 військовослужбовців, які підлягають звільненню та громадян, звільнених з військової служби, а також учасників антитерористичної операції.»

Виконавчий менеджер програми НАТО-Україна також акцентував увагу присутніх на тому, що наразі альянс активно співпрацює з організаціями, які проводять психологічну реабілітацію демобілізованих військових, які брали участь у активних бойових діях на сході України. Крістофер Штаудт поінформував:» З 2014 року по грудень 2016 року було проведено 118 триденних психологічних тренінгів для близько п’яти тисяч демобілізованих учасників АТО у 20 областях». 

Після завершення курсу «Менеджер безпеки бізнесу» усі випускники отримують, крім свідоцтв державного зразка, міжнародних сертифікатів, ще і посвідчення Державної служби охорони при МВС України (УДСО), що дозволяє отримати місце праці в підрозділах цивільної охорони. Про це повідомили сьогодні, 16 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

20:39 23 січня 2021 р.

Держприкордонслужба оприлюднила найпопулярніші закордонні маршрути українців

Минулого року наші співвітчизники здійснили подорож до 123 країн світу. Всього за кордон, навіть зважаючи на карантинні обмеження, змогли потрапити понад 11 млн 250 тис. громадян України.

Рубрика: Ситуації

14:21 23 січня 2021 р.

Затримано рух двох поїздів: на Львівщині автобус спричинив ДТП на залізничному переїзді

Сьогодні, 23 січня, близько 9 години дорожньо-транспортна подія трапилася на залізничному переїзді 8 км перегону Ставчани -Любінь Великий, що на Львівщині.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу