КМЄС проведе спецтренінги поліціянтів на Львівщині

16:48 3 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський зустрівся в четвер, 3 жовтня, з головою Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Антті Хартікайненом.

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли: «У зустрічі, що відбулась сьогодні, 3 жовтня, у приміщенні Головного управління Національної поліції у Львівській області, взяли участь керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер, голова Львівського регіонального представництва КМЄС Ханелоре Валье та інші посадовці Місії. Голова Місії підкреслив, що це їх перша зустріч з Василем Віконським, привітав начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області з призначенням його на посаду та висловив сподівання щодо майбутньої плідної співпраці».

Антті Хартікайнен зазначив: «Я теж нова людина на цій посаді – почав свою роботу у липні цього року і це мій перший візит до вашого міста. У Львові взаємодія між Місією та поліцією була дуже тісною і я сподіваюсь, що ми продовжимо і поглибимо цю співпрацю. Наша діяльність має на меті підтримку реформування поліції України, проведення тренінгів, навчань, надання інших видів допомоги правоохоронцям, у тому числі й матеріально-технічними засобами. І ми маємо деякі нові пропозиції, які будемо з вами обговорювати».

«Очільник поліції Львівщини познайомився з посадовцями Консультативної місії Європейського Союзу, котрі безпосередньо працюватимуть на Львівщині та втілюватимуть у життя спільні проекти з поліцією», – поінформували також в обласному управлінні поліції.
Василь Віконський зазначив: «Від імені правоохоронців Львівщини я, у першу чергу, хочу подякувати вам за вашу роботу. Тренінги, навчання та інша допомога для нас є дуже важливими, а продовження реформування поліції – це пріоритетне завдання для усіх нас і ми готові до співпраці. Особисто мені важливо чути вашу думку, знати ваше бачення щоб і в подальшому ми могли переймати передовий європейський досвід роботи правоохоронців».

«Сторони домовились про проведення у найближчий час спеціальних тренінгів з поліцейськими Львівщини для покращення комунікації з громадянами», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу