Кличко анонсує позачергове засідання сесії Київради

18:07 30 вересня 2023 р.

Фото до новини

На ньому будуть ухвалені рішення про виділення додаткового фінансування програми підтримки Збройних сил України.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко повідомив сьогодні, пише Dailylviv.com.

"Наступного тижня відбудеться позачергове засідання сесії Київради. Де будуть ухвалені рішення про виділення додаткового фінансування програми підтримки Збройних сил України, - заявив Віталій Кличко. - Київ продовжує робити все для допомоги нашим захисникам!

Напередодні Дня Захисників та Захисниць України взяв участь у Першому Київському Форумі ветеранів, де обговорили необхідну допомогу, реабілітацію та інтеграцію військових в мирне життя. Також нагородив бійців нагрудними знаками «Знак пошани» та медалями «Честь. Слава. Держава».

Я ініціював розробку першої в Україні комплексної програми підтримки киян-захисників та захисниць, їхніх сімей, а також родин загиблих. Київрада затвердила міську цільову програму. Її бюджет на 2023-25 роки становить понад 2,3 мільярда гривень.

Йдеться не тільки про пільги, компенсації та матеріальну допомогу. А й про здобуття нової професії, отримання грантів та кредитів на відкриття власного бізнесу. На психологічну допомогу, медичні послуги, спортивні тренування з 6 адаптивних видів спорту.

Працюємо і над створенням у Києві великого реабілітаційного центру для військових. Нещодавно, під час відрядження до Німеччини, я обговорив з мером Берліна допомогу німецьких партнерів у створенні в столиці України муніципального центру протезування для поранених військових.

Хочу нагадати, що Київ постійно збільшує допомогу і ЗСУ. Місто з лютого 2022 року вже спрямувало сукупно понад 4,6 млрд грн на підтримку військових. Це з фінансуванням і міських цільових програм, і з коштами військовим підрозділам.

З них майже 3,5 млрд грн – у вигляді субвенцій на озброєння, спорядження, дрони, техніку та інші потреби військових частин міста, які сьогодні на передовій. Майже 800 млн грн – на виплату матеріальної допомоги захисникам та їх сім’ям. Понад 430 млн грн спрямували на забезпечення квартирами захисників і їх сімей.

Київрада на цей рік на підтримку військових – силам безпеки та оборони – передбачила 5 млрд грн. (Це, крім соціальної підтримки та виплат). Додатково передали з бюджету столиці – у вигляді субвенції Міністерству оборони, Генштабу, нашим військовим, 300 мільйонів гривень". 

У Києві обвалився міст

У Києві обвалився Дегтярівський міст (доповнюємо)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів