Кільце на вулицях Кульпарківській і Науковій у Львові планують відкрити наприкінці тижня (відео)

15:24 29 вересня 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, першу половину транспортної розв'язки вже збудовано й заасфальтовано, зараз асфальтують її друге півкільце.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 29 вересня, «Щоденному Львову», що транспортне кільце на вулицях Кульпарківській і Науковій планують відкрити наприкінці тижня. В повідомленні також конкретизують:

«Першу половину кільця вже збудовано і заасфальтовано. Зараз асфальтують друге півкільце.

Роботи виконує компанія «Онур». Роботи фінансує ТОВ «Фенікс Капітал» (власник комплексу «Леополіс» на вул. Кульпарківській).

Кільце планують відкрити наприкінці цього тижня. міський голова Львова. Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Розв’язка Кульпарківська – Наукова завжди була проблемною через свою аварійність. Це кільце мало бути влаштоване ще за радянських часів, але тоді цього не зробили.

Зараз врешті така можливість з’явилась, сюди інвестовано 15 млн. грн. Це надзвичайно складна розв’язка, яка, до того ж, дасть можливість прямого доступу до нового комплексу, який планують відкрити до кінця року.

Це також дуже важливо для міста, тому що там буде додатково 1,5 тисячі робочих місць. В комплекс інвестовано близько $150 млн. і, звичайно ж, тут має бути якісна транспортна інфраструктура.

У перспективі, цю дорогу звідси прокладуть й аж до летовища, але тут також треба, щоб Мінфін виконав свої зобов’язання й повернув нам борги ще за 2011 рік. Приємно й те, що, незважаючи на всі труднощі, роботи тривають. І до кінця тижня розв’язка вже буде готова, і цим кільцем можна буде нормально проїхати». 

Як розповів представник підрядної компанії «Онур» Мирослав Карпишин, будівельні роботи було розділено на 2 етапи, щоб можна було не припиняти рух. Він також розповів:

«Зупинка руху була б дуже великою транспортною проблемою. Зараз до кінця підходить вже другий етап – асфальтні роботи на другій половині кільця завершать за день-два. Залишаться ще розстановка знаків, дорожня розмітка, облаштування тролейбусної лінії, що також займе певний час. Проте на початку жовтня кільце в повному об’ємі буде запущене в експлуатацію».

За словами голови Залізничної райадміністрації Ірини Гримак, кільце тут – це надзвичайно важливо для Залізничного та Франківського районів, а також дя мешканців міста, адже перехрестя вулиць Кульпарківська – Наукова завжди було одним із найпроблемніших місць концентрації ДТП. Вона також зазначила:

«Це місце вже дуже багато років було на контролі в міському ДАІ – аварій тут було достатньо. Окрім того, існувала надзвичайно велика незручність в роботі електротранспорту, адже тролейбуси витрачали дуже багато часу на здійснення лівого повороту на вулицю Наукову з Кульпарківської.

Отже, в першу чергу це дасть можливість забути про концентрацію ДТП у цій точці – стане зрозуміло, хто куди їде і куди повертає. Забезпечить це і більш якісне надання послуг у роботі тролейбуса, тому що він буде безперебійно курсувати і не стоятиме в заторах.

Також кільце – це під’їзд до одного з майбутніх торгових комплексів. Це наші робочі місця, наші платники податків, територія для відпочинку мешканців». 

Нагадаємо, 1 серпня розпочали реконструкцію дороги та роботи з облаштування кільця на перехресті вул. Кульпарківська – вул. Наукова. Кінцевий термін виконання ремонтних робіт – 1 листопада. Роботи виконали швидше.

У зв’язку із проведенням ремонтних робіт на перехресті вулиць Кульпарківська – Наукова, відбулись певні зміни у русі транспорту. Зокрема – змінено маршрути руху тролейбусів №2 та №20».


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу