Художник Ігор Маїк знайшов родину через Пресклуб

12:53 9 серпня 2019 р.

Іванка Маїк, яка живе у Ванкувері (Канада), знайшла свого двоюрідного брата – львівського художника Ігоря Маїка – завдяки відеопрограмі, яку на початку 2018 року підготував Львівський пресклуб.

У пошуках через інтернет своєї української родини по батьковій лінії Іванка Маїк натрапила на відеопрограму, де Ігор Маїк розповідав про свій творчий доробок, мистецькі плани, згадував минуле.

Після цього Іванка Маїк, яка народилася в Торонто, купила тур в Україну і разом зі сином-школярем Емері Кльосом вирушила до Львова. Уже на місці канадійка українського походження почала пошуки брата з Львівського пресклубу, де була записана відеопрограма.

За 15 хвилин, після телефонного дзвінка з пресклубу Ігорю Маїку, він уже стискав в обіймах свою канадійську сестру та її сина.

Прес-клуб зробив фото щасливої родини.

Найперший візит гостей з Канади був у майстерню художника.

Довідка

Ігор Маїк народився в 1956 році у Львові. Освіта – Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (закінчив 1978 р.) Навчався на кафедрі художнього скла. Створював мозаїки, вітражі, панно зі скла та кераміки. 1986 року взявся за олійне малярство. Брав участь у майже ста виставках. Член НСХУ. Працює в галузі монументального і станкового живопису. 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу