Хлопець з ДЦП зі Львівщини подолав 5000 кілометрів

15:00 21 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Іван Маслюк перетнув кордони 12 європейських країн.

У прес-службі Львівської міськради повідомили щойно сьогодні, що 19 листопада у Лісабоні завершилася подорож Івана Маслюка зі Львівщини 12-ма країнами Європи, яка стартувала зі Львова 13 серпня. Під час неї цей хлопець з ДЦП щодня долав на спеціальному триколісному велосипеді задля здійснення своєї мрії близько 100 кілометрів.

Допомогли Іванові Маслюку, який самостійно не ходить, добратись до Лісабону, побачити океан і надихнути сотні людей з обмеженими можливостями на здійснення своїх мрій, його троє друзів. Вони перетнули на велосипедах 12 країн Європи (Україна, Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Італія, Монако, Франція, Іспанія, Португалія).

Іван самотужки подолав 5000 кілометрів за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву «On 3 wheels» («На трьох колесах»).

Зокрема Іван завдяки підтримці друзів побачив Альпи, побував на Атлантичному океані, відвідав кращі столиці Європи, фінішувавши на мисі Рока (крайня точка Європи, Португалія). Хлопець розповів:

 «На шляху до мрії я зустрічав прекрасних людей, побував в одних з найпрекрасніших місць Європи, піднявся на вершину Альп – гору Мон-Блан. Шлях до мрії був не менш прекрасним як сама мрія. Від цієї поїздки я отримав в рази більше, ніж очікував. Я не можу сказати, що це було легко, але тепер, дивлячись назад, розумію, що неможливих речей не існує!».

Під час поїздки хлопці відвідували будинки людей з обмеженими фізичними можливостями у всіх країнах та розповідали їм свою історію. Власне такі зустрічі надихнули їх на нові звершення. 

Один із координаторів проекту Сашко Луцик розповів: «Ця поїздка стала поштовхом і основою для великого проекту. Ми перейнялись життям і мріями неповносправних людей і розуміємо, що хочемо і можемо допомагати! Наша команда планує започаткувати Всесвітній рух допомоги людям з обмеженими можливостями, які мріють подорожувати. Ми вже маємо плани на наступний тур, і після короткої паузи візьмемось за роботу над наступним проектом». 

8 грудня хлопці повернуться в Україну та розкажуть про свої мандри, плани на наступний рік та грандіозні нові проекти, на які надихнула мрія Івана. Один із координаторів проекту Олег Савчук зазначив: «Зараз ми в Лісабоні. Останні дні для Івана були досить напруженими, тому для відновлення сил нам потрібен деякий час. З Лісабону плануємо машиною повертатися додому. По дорозі назад ми відвідаємо ще кілька будинків для людей з обмеженими можливостями, де будемо презентувати нашу історію».

Команда «On 3 wheels» вдячна усім за підтримку проекту, зокрема українським громадам в Європі та просто небайдужим людям. А Іван Маслюк запевнив: «Я б хотів подякувати всім, хто долучився до здійснення моєї мрії! Всім, хто вніс в наш проект хоч малесеньку частку! Також щиро дякую всім спонсорам, які надали нам спорядження, велосипед і допомагали фінансово під час поїздки».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини