Хасидів не впускають в Україну з Білорусі у зв'язку з карантином (відео)

09:51 15 вересня 2020 р.

Фото до новини

Навіть Ізраїль, який днями запровадив жорсткі карантинні обмеження у себе, просить Україну обмежити паломництво в Умань на юдейський новий рік.

Кожна держава має свої закони, і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримувати цих законів.

Про це голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко сказав у пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області, під час спілкування з іноземними громадянами.

Учора після обіду в одному з пунктів пропуску в межах Чернігівської області фіксувалося прибуття груп іноземних громадян, які попри обмеження в’їзду намагаються потрапити в Україну. Нагадаємо, що прикордонники охороняють кордон з Республікою Білорусь у посиленому режимі. Метою таких заходів є недопущення будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій та запобігання незаконному проникненню в Україну груп іноземців.

Сергій Дейнеко зустрівся з представниками іноземців та довів вимоги Постанови КМУ, щодо обмеження в’їзду іноземців. Він зазначив, що кожен іноземний громадянин повинен поважати закони України та правила, які регламентують перетин державного кордону. Також голова відомства чітко наголосив на недопущенні порушення кордону іноземцями, адже вони нестимуть за це відповідальність, а прикордонники не допустять спроб порушення кордону.

ДПСУ задіяла резерви відомства та організувала взаємодію з підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України.
Ситуація залишається контрольованою.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів