Харків’яни масово знищують тварин на Львівщині, – Кошак

12:00 10 жовтня 2019 р.

Директор львівського комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак

Директор львівського комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак
Фото: varianty.lviv.ua

Колишні працівники харківського притулку для тварин, який для регулювання чисельності безпритульних собак і котів застосовує масову евтаназію (позбавлення життя), працюють у Львівській області.

Про це повідомила на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» директор львівського комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак, яка також розповіла: «Спочатку –Турка, а з 10 жовтня – ще й Новий Розділ».

Оксана Кошак також запитала: «Чому, якщо організація сповідує нібито гуманну модель регулювання кількості тварин, не замовляється для роботи у тому ж Харкові чи інших областях Східного, Південного, або ж Центрального регіону? Їм туди ближче їхати, безпритульних собак, які потребують вакцинації та стерилізації там дуже багато».

Директор львівського комунального підприємства «Лев» також зазначила: «Єдиним можливим варіантом прозорої роботи у представників із Харкова є відповідь «нехай люди приходять, сидять з нами, дивляться, як ми працюємо, й чи справді собак вакцинуємо та стерилізуємо». Від прозорого механізму компанії «Animal.id-info», який застосовується у ЛКП «Лев», КП «Ласка» і інших, власники організації категорично відмовилися».

Оксана Кошак також написала: «Я, звісно, за здорову конкуренцію, але розумію її тоді, коли присутня економічна доцільність, або важлива стратегічна ціль. Економічне підґрунтя незрозуміле, адже, виходячи з інформації вартості процедур на одну тварину, то від подорожі за маршрутом «Харків-Турка-Новий Роздір-Харків» покриваються хіба що затрати на пальне, а з чого беруться кошти на зарплату персоналу, медикаменти, корми, добові – невідомо».

Директор львівського комунального підприємства «Лев» також зазначила: «Підозрюю, ціль інша. І дуже б хотілося вірити, що вона не полягає у поступовому зміщенні акценту від гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин Західного регіону в темну сторону безповоротного вилову Харківщини».

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу