Харків’яни масово знищують тварин на Львівщині, – Кошак

12:00 10 жовтня 2019 р.

  • 0
Директор львівського комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак

Директор львівського комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак
Фото: varianty.lviv.ua

Колишні працівники харківського притулку для тварин, який для регулювання чисельності безпритульних собак і котів застосовує масову евтаназію (позбавлення життя), працюють у Львівській області.

Про це повідомила на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» директор львівського комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак, яка також розповіла: «Спочатку –Турка, а з 10 жовтня – ще й Новий Розділ».

Оксана Кошак також запитала: «Чому, якщо організація сповідує нібито гуманну модель регулювання кількості тварин, не замовляється для роботи у тому ж Харкові чи інших областях Східного, Південного, або ж Центрального регіону? Їм туди ближче їхати, безпритульних собак, які потребують вакцинації та стерилізації там дуже багато».

Директор львівського комунального підприємства «Лев» також зазначила: «Єдиним можливим варіантом прозорої роботи у представників із Харкова є відповідь «нехай люди приходять, сидять з нами, дивляться, як ми працюємо, й чи справді собак вакцинуємо та стерилізуємо». Від прозорого механізму компанії «Animal.id-info», який застосовується у ЛКП «Лев», КП «Ласка» і інших, власники організації категорично відмовилися».

Оксана Кошак також написала: «Я, звісно, за здорову конкуренцію, але розумію її тоді, коли присутня економічна доцільність, або важлива стратегічна ціль. Економічне підґрунтя незрозуміле, адже, виходячи з інформації вартості процедур на одну тварину, то від подорожі за маршрутом «Харків-Турка-Новий Роздір-Харків» покриваються хіба що затрати на пальне, а з чого беруться кошти на зарплату персоналу, медикаменти, корми, добові – невідомо».

Директор львівського комунального підприємства «Лев» також зазначила: «Підозрюю, ціль інша. І дуже б хотілося вірити, що вона не полягає у поступовому зміщенні акценту від гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин Західного регіону в темну сторону безповоротного вилову Харківщини».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу