Керівництво Лльвівської ОДА повторно здійснить об'їзд районів області

13:22 18 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Найбільше скарг щодо незадовільного стану узбіч доріг та зупинок міського транспорту висловили представникам Радехівського та Пустомитівського районів.

«Керівництво Лльвівської обласної державної адміністрації повторно здійснить об'їзд районів області – повідомили сьогодні, 18 травня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Про результати об’їздів територій області, які у квітні у рамках проведення місячника благоустрою здійснив голова ЛОДА Олег Синютка разом зі заступниками, йшлося у вівторок, 17 травня, під час наради із очільниками райдержадміністрацій та міст обласного значення. Нагадаємо, що під час об’їздів керівники Львівщини особливу увагу звертали на обсяги та якість виконання робіт з підготовки до Великодніх свят у районах, зокрема приведення до ладу населених пунктів та доріг.

Як повідомив на нараді в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук, аутсайдерами на сьогодні є Радехівський, Перемишлянський, Золочівський, Пустомитівський райони, а також міста Дрогобич і Стебник.

Зокрема, найбільше скарг щодо незадовільного стану узбіч доріг та зупинок міського транспорту висловили представникам Радехівського та Пустомитівського районів. Також відзначили на нараді незадовільний стан із наявністю стихійних сміттєзвалищ та засмічення узбіч  у  Пустомитівському районі та містах Дрогобич і Стебник.

Що ж до стану об'єктів громадського простору, зокрема дитячих майданчиків, огорож та фасадів, критичною є ситуація на Золочівщині. У зв’язку із не надто оптимістичною ситуацією у районах до Зелених свят керівництво Львівщини планує повторно здійснити об'їзд районів області.

Окрім того, уже від сьогодні рейдові групи у складі представників департаментів екології та природних ресурсів і розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, а також екологічної інспекції перевірятимуть дотримання благоустрою, чистоти та ремонту в районах Львівської області. За словами заступника голови ЛОДА Ірини Гримак, особливу увагу під час об’їздів приділятимуть не лише сміттєзвалищам, але й об'єктам громадського простору, зокрема облаштуванню дитячих майданчиків».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини