Керівник «Львівської залізниці» доручив встановити огорожу на станції «Підзамче»

17:28 28 вересня 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

Комісія під головуванням виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Володимира Крота оглянула станцію «Підзамче».

Про це повідомили в п’ятницю, 28 вересня, в прес-центрі «Львівської залізниці», де також розповіли: «Під час комісійного огляду головна увага була зосереджена на підготовці будівель та інфраструктури відокремленого підрозділу до роботи в зимовий період, умовах праці місцевих залізничників, а також питаннях гарантування безпеки руху. За підсумками комісійного обстеження керівник залізниці дав доручення будівельникам до настання холодної пори усунути конструктивні несправності водовідводів на даху вокзальної споруди, через які вода вже завдала будівлі незначних пошкоджень».

«Колійникам, своєю чергою, необхідно продовжити роботи з ремонту підпірної стінки та очистити водовідвідний лоток під нею, щоб забезпечити безперешкодний прохід ґрунтових вод, а також води із місцевого природного джерела. Перед персоналом станції та вокзалу виконавчий директор Львівської регіональної філії поставив завдання постійно дбати про належний естетичний вигляд приміщень і території, якою курсують та роблять зупинку пасажирські поїзди, в тому числі міжнародного сполучення. А для покращення сервісу пасажирів залізничники готують передпроектне рішення щодо продовження основної пасажирської платформи», – поінформували також у прес-центрі.

«Окрему увагу під час огляду комісія приділила питанням гарантування безпеки руху, зокрема заходам із профілактики невиробничого травматизму. Хоча в цьому аспекті на станції «Підзамче» залізничники вживають усі необхідні заходи, статистика невиробничого травматизму на території станції викликає серйозне занепокоєння», – розповіли також у прес-центрі.

«Причиною такої ситуації, як і впродовж попередніх років, є грубе порушення громадянами правил безпечної поведінки на об’єктах залізничного транспорту. Попри наявність доріжок для безпечного переходу через колії, діючого підземного переходу, а також розміщення відповідних інформаційно-роз’яснювальних матеріалів, громадяни продовжують масово порушувати правила, переходячи через коліїї у заборонених місцях. Аби завадити спробам порушників і надалі свідомо наражати на небезпеку власне здоров’я та життя, виконавчий директор Львівської регіональної філії дав доручення додатково встановити огорожу у місцях масового несанкціонованого переходу людей через залізничні колії та інформаційно-попереджувальні знаки», – повідомили також у прес-центрі.

«На завершення інспекційного огляду Володимир Крот зустрівся з громадськими активістами, що звернулися до залізниці із проханням про співпрацю, зокрема з метою підвищення туристичної привабливості цього району Львова. За підсумками зустрічі залізничники розглянуть технічні та операційні можливості запровадження запропонованих новацій у межах своєї компетенції та території обслуговування», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу