Керівник Львівської ОДА обіцяє ремонт об'їзної дороги Золочева до кінця цього року

12:55 17 листопада 2014 р.


Фото: zolochiv.net

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, т.в.о. її голови Юрій Турянський запевнив: «Незважаючи на відсутність фінансування з держбюджету, за останні три місяці підрядним організаціям області власними ресурсами вдалося виконати роботи з ремонту автодоріг Львівської області на суму більше 18 млн. грн».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову», що керівник ЛОДА обіцяє ремонт об'їзної дороги Золочева до кінця цього року. У повідомленні також конкретизують:

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, загальний об'єм виконаних робіт збільшився на 10-15%. Зокрема, станом на сьогодні, відремонтовано значну частину автодороги Н-02 Львів-Тернопіль (освоєно 6,94 млн. грн) та дороги Р-15 Ковель-Володимир Волинський-Червоноград-Жовква (тут освоєно 8,66 млн. грн). Також  ведуться роботи на дорозі Західний обхід м. Львова», – розповів керівник області.

Він зауважив,  що ремонтні роботи в області не припиняються. Так, на початку листопада дорожники приступили до ремонту автодороги Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці обхід м. Золочева, який за сприятливих погодних умов буде завершено вже до кінця цього року.

«Також за рахунок коштів виключно з обласного бюджету виконуються капітальні і поточні роботи доріг місцевого значення. Цьогоріч службою автодоріг у Львівській області виконано таких робіт на суму більше 19 млн. грн, з них лише за останні місяці освоєно 16 млн. 300 тис грн. Основні об'єкти, на яких завершуються роботи – це Буськ-Вузлове, Полоничі-Богданівка, Мшана-Суховоля, Городок-Зелений Гай, Перемишляни-Чемеринці-Плугів, Малечковичі-Нагоряни, Судова Вишня-Комарно, Звір-Лукавиця, Нагуєвичі-Лішня та ін.», – підкреслив Юрій Турянський.

Очільник області додав, що Львівська обласна державна адміністрація робить все можливе, аби віднайти кошти щоб розрахуватися з підрядними організаціями та продовжити ремонт доріг в області у наступному році. «Звичайно, без фінансування з державного бюджету ми не зможемо вирішити це кричуще питання. Тому під час Колегії ОДА я доручив відповідним структурним підрозділам  звернутися до Міністерства фінансів України для  виділення коштів, які були призначені для нашого регіону, вже до кінця цього року», – підсумував т.в.о. голови ОДА».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу