Керівник Львівської облдержадміністрації просить провести ротацію 3-го батальйону тероборони

09:56 3 жовтня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Юрій Турянський заявив міністерству оборони: «Близькі солдатів висловили прохання провести ротацію військовослужбовців і вивести третій батальйон із зони проведення АТО».

Тимчасовий виконувач обов'язків голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Турянський просить Міністерство оборони провести ротацію 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області, який знаходиться в зоні антитерористичної операції. «Близькі солдатів висловили прохання провести ротацію військовослужбовців і вивести третій батальйон із зони проведення АТО», – заявив Турянський. Він також пообіцяв сприяти матеріально-технічному стану батальйону.

Про це повідомив сьогодні, 3 жовтня, телеканал «112 Україна». Натомість у прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомляли в середу «Щоденному Львову», що 1 жовтня т.в.о. голови ЛОДА Юрій Турянський  зустрівся з представниками матерів та родичів солдат третього батальйону територіальної оборони Львівщини Оксаною Синицею і Мартою Бухтяк. У повідомленні також конкретизували:

«Близькі солдат висловили прохання провести ротацію військовослужбовців та вивести третій батальйон із зони проведення АТО. За словами Юрія Турянського, це питання не є в компетенції Львівської ОДА, однак сьогодні ж керівник Львівщини звернеться з листом до Міністерства оборони України з проханням щодо проведення ротації.

«Жодних військових завдань я не можу ставити перед батальйоном. Третій батальйон знаходиться у підпорядкуванні вищого військового керівництва, а не голови ОДА», – сказав Юрій Турянський.

Водночас Львівська ОДА є відповідальною за матеріально-технічне та фінансове забезпечення військових третього батальйону. –За рахунок інших статей обласного бюджету, ми виділяємо кошти для потреб батальйону–, – зазначив керівник Львівщини. За інформацією військових, матеріально-технічне забезпечення батальйону є на належному рівні.

Під час зустрічі сторони домовилися про сприяння ОДА в наданні юридичної адреси третьому батальйону територіальної оборони. Це стане фундаментом для проведення у майбутньому ротації, дозволить вирішити питання з виданням різноманітних довідок, надання інформації про військових тощо».

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу