Керівник ЛОДА пропонує міністерству оборони гелікоптер Львівського авіаремонтного заводу

11:55 24 вересня 2014 р.


Фото: uzhgorod.net.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, Юрій Турянський заявив: «Зважаючи на необхідність транспортування поранених внаслідок проведення антитерористичної операції, обласна державна адміністрація пропонує передати вищезгаданий вертоліт для потреб Міністерства оборони України із прийняттям відповідної постанови Уряду».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 24 вересня, «Щоденному Львову», що т.в.о. голови ЛОДА Юрій Турянський звернувся до міністра оборони України Валерія Гелетея з пропозицією передати вертоліт КА-226, який знаходиться на Львівському авіаремонтному заводі, для потреб Міністерства оборони України. У своєму листі керівник області зазначив: 

«Враховуючи обмежений фінансовий ресурс в бюджеті на 2013-2014 роки, видатки на монтаж, утримання та обслуговування вертольота не були передбачені. Зважаючи на необхідність транспортування поранених внаслідок проведення антитерорестичної операції, обласна державна адміністрація пропонує передати вищезгаданий вертоліт для потреб Міністерства оборони України із прийняттям відповідної постанови Уряду».

У прес-службі облдержадміністрації також нагадують: «12 липня цього року  облдержадміністрація вже зверталася  з відповідним листом до Прем’єр-міністра України щодо передачі  гелікоптера для потреб Міноборони через прийняття відповідного рішення Кабінету Міністрів України».

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу