Казначейство затримує виплату львів’янам державної соціальної допомоги на 35,6 млн. грн

09:45 18 квітня 2014 р.


Фото: lwr.com.ua

Причому у ньому, як повідомили в п’ятницю в департаменті гуманітарної політики міської ради, не коментують блокування рахунків ЛМР.

Прес-служба міської ради повідомляє в п’ятницю, що станом на 17 квітня не виплачені державні соціальні допомоги львів’янам уже на 35,6 млн. грн. директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк зазначив із цього приводу:

«На сьогодні дуже багато коштів залишається на рахунках казначейства. Ця ситуація дуже незручна, бо до свят люди чекають цих грошей.

Казначейство нічого не коментує. Ми розуміємо ситуацію: казна порожня, а витрати величезні. Пояснюємо людям, але для багатьох з них ці гроші є єдиним доходом. Тому люди дуже переживають.

Платіжні доручення на виплату державних соціальних допомог (у зв’язку із вагітністю та пологами, при народженні дитини, при усиновленні дитини, одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам) на суму 44,5 млн. грн. подані управлінням соціального захисту в Головне управління державної казначейської служби у Львівській області 9 квітня. Проте органами держказначейства станом на 16 квітня проведено платіжні доручення лише на загальну суму 8,9 млн. грн. Станом на початок квітня поточного року у Львові обліковано майже 53 тис. громадян-отримувачів державних соціальних допомог».

dailylviv.com

До теми

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

13:43 29 листопада 2021 р.

У Львові створили кризовий центр реагування на надзвичайні ситуації

Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний відвідав Львівський університет безпеки життєдіяльності. На базі навчального закладу облаштовують кризовий центр або ж Центр управління моніторингу та координації сил, залучені під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу