Казначейство затримує виплату львів’янам державної соціальної допомоги на 35,6 млн. грн

09:45 18 квітня 2014 р.


Фото: lwr.com.ua

Причому у ньому, як повідомили в п’ятницю в департаменті гуманітарної політики міської ради, не коментують блокування рахунків ЛМР.

Прес-служба міської ради повідомляє в п’ятницю, що станом на 17 квітня не виплачені державні соціальні допомоги львів’янам уже на 35,6 млн. грн. директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк зазначив із цього приводу:

«На сьогодні дуже багато коштів залишається на рахунках казначейства. Ця ситуація дуже незручна, бо до свят люди чекають цих грошей.

Казначейство нічого не коментує. Ми розуміємо ситуацію: казна порожня, а витрати величезні. Пояснюємо людям, але для багатьох з них ці гроші є єдиним доходом. Тому люди дуже переживають.

Платіжні доручення на виплату державних соціальних допомог (у зв’язку із вагітністю та пологами, при народженні дитини, при усиновленні дитини, одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам) на суму 44,5 млн. грн. подані управлінням соціального захисту в Головне управління державної казначейської служби у Львівській області 9 квітня. Проте органами держказначейства станом на 16 квітня проведено платіжні доручення лише на загальну суму 8,9 млн. грн. Станом на початок квітня поточного року у Львові обліковано майже 53 тис. громадян-отримувачів державних соціальних допомог».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу