Капремонт траси «Львів-Шегині» у Городку наближається до завершення

17:48 22 липня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

Капітальний ремонт міжнародної траси М-11 «Львів-Шегині» у Городку підходить до завершення.

Про це повідомила в понеділок, 22 липня, Служба автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: «Ремонтні роботи ділянки автомобільної дороги «Львів-Шегині» у Городку розпочато влітку 2018 року. В рамках капітального ремонту виконано роботи з влаштування дощової каналізації, тротуарів, конструктивних шарів дорожнього одягу, відремонтовано центральну площу Гайдамацьку та два аварійні мостові переходи, а також влаштовано зовнішнє освітлення довжиною близько один кілометр».

«Для забезпечення безпеки дорожнього руху пішоходів влаштовано турнікетне огородження і зараз активно тривають заходи з безпеки дорожнього руху з влаштування дорожніх знаків (їх у місті налічується близько) та шести автопавільйонів у місцях зупинки громадського транспорту і нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. На центральній вулиці міста передбачаються два світлофорних об’єкти», – поінформували також Служба автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:25 13 грудня 2019 р.

У Львові відбувся всеукраїнський форум

У Львові відбувся в межах «Програми підтримки дітей-сиріт фонду «Ginger UCEF» VIII Всеукраїнський форум «Соціальне служіння для дітей і сімей», організований Благодійною організацією «Львівська освітня фундація».

Рубрика: Ситуації

11:05 13 грудня 2019 р.

105 учасників бойових дій отримують у Львові допомогу

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил зі Львова.

Рубрика: Ситуації