Канадці підготували у Львові сотні інструкторів поліції

17:40 7 червня 2018 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

У Львові відбулася церемонія закриття курсу з підготовки інструкторів поліції з особистої безпеки.

Про це повідомили в четвер у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Впродовж майже двох років фахівці Канадійської поліцейської місії в Україні разом із експертами Консультативної Місії Європейського союзу провели понад 50 тренінгів та підготували близько 400 правоохоронців з усіх областей України. Сьогодні, 7 червня, у Тренінговому центрі Головного управління Національної поліції у Львівській області відбулося урочисте вручення сертифікатів поліцейським, які успішно пройшли «Курс підготовки інструкторів з особистої безпеки поліцейських».

Координатор регіонального представництва КМЄС у Львові Матс Люнгвальд зазначив: «Це був останній випуск. Серія тренінгів наразі закінчена, тепер справа за Національною поліцією України. Зараз вони будуть проводити тренування своїх працівників і розповсюджувати ті знання, які вони отримали тут».
Керівник Канадської поліцейської місії в Україні Брюс Кіркпатрік розповів: «Я був щиро здивований наснагою, тяжкою працею, запалом українських поліцейських. Приємно було бачити вогонь в їхніх очах, коли вони виконують свої обов’язки. Вони віддані своїй праці і їм зараз необхідно завоювати довіру та підтримку суспільства».

Начальник управління кадрового забезпечення поліції Львівщини полковник поліції Василь Довганич подякував іноземним колегам за співпрацю та допомогу у підготовці особового поліцейського складу й наголосив: «Ми вже бачимо позитивний результат, в тому числі в інших областях, де були попередні випуски. Адже завдяки таким тренуванням правоохоронці мають можливість вберегти життя і здоров’я не лише працівників поліції, а й наших громадян».

«З українськими поліцейськими ділилися досвідом кращі експерти-практики з країн Європейського Союзу, зокрема зі Швеції, Польщі, Німеччини, Естонії та Франції. Бюджет масштабного курсу від Консультативної місії  ЄС склав майже 300 тисяч євро. Такі тренінги провели у Львові, Полтаві, Чернігові,  Вінниці  та Херсоні», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу