Канадці ознайомилися на Львівщині з підготовкою воїнів

15:15 25 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

До Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Яворівщині завітали представники постійного комітету Парламенту Канади з питань національної оборони на чолі з його головою Стефеном Фьюром.

Про це повідомили сьогодні, 25 вересня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Зустрічали іноземних гостей начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук, а також командир місії «Unifier» – підполковник Кріз Рівз. Під час брифінгу канадським парламентарям розповіли про завдання та структуру навчального центру підготовки підрозділів й відповіли на їхні чисельні запитання».
«Генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував канадським гостям за всебічну підтримку України у нелегкі для неї часи та високо оцінив внесок канадських військових у підготовку наших воїнів. Згодом у Центральному містечку Міжнародного центру миротворчості та безпеки канадська делегація ознайомилися із типовими заняттями, які проводяться в ході підготовки підрозділів Збройних сил  України канадськими інструкторами. Для цього тут було розгорнуто навчальні точки, на яких провели відповідні демонстрації занять.Також представники канадського парламенту ознайомилися з інфраструктурою та можливостями військового містечка «Центральне» й зустрілися з військовослужбовцями Збройних сил Канади у штабі канадського компоненту «Unifier», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу