Канадських інструкторів на Львівщині очолив підполковник Марк Любінецькі

16:00 6 березня 2017 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

У понеділок, 6 березня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася зустріч її начальника, генерал-лейтенанта Павла Ткачука, та нового командира Об’єднаної оперативної групи Збройних сил Канади – підполковника Марка Любінецькі.

Участь у цій взяли також участь колишній командир групи Вейн Нівен та представники Збройних сил Канади – головні сержанти Джеймс Сміт та Роберт Кларк. Під час розмови з іноземними гостями генерал-лейтенант Павло Ткачук висловив слова щирої подяки канадським військовослужбовцям за їхній значний внесок у підготовку підрозділів Українського війська.

Начальник академії наголосив: «Уже впродовж кількох років наші канадські партнери допомагають нам у вишколі підрозділів, які прибувають у Міжнародний центр миротворчості та безпеки для відновлення боєздатності та проходження навчань під керівництвом іноземних інструкторів. Переконаний, що взаємний обмін практичним та бойовим досвідом є корисним для обох сторін».

Окрім цього, генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив канадських військовослужбовців  з історією академії, її структурою та особливістю підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України. Під час перебування у виші іноземні гості також ознайомилися із навчально-матеріальною базою академії, відвідавши провідні кафедри та музей.

А наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін пам’ятними сувенірами. Про це повідомили сьогодні, 6 березня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу