Канадські поліціянти навчали львівських патрульних

09:48 17 грудня 2016 р.


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Інструктори з Канади провели у Львові тритижневий курс навчання.

В управлінні патрульної поліції Львова розповіли, що її працівники та їх колеги з Києва закінчили тритижневий «Курс підготовки інструкторів з особистої безпеки поліцейських». Його провели у Львові Канадської поліцейської місії в Україні.

Упродовж першого тижня курсу вони навчали техніці самозахисту та затриманню правопорушників. Під час другого тижня патрульні відпрацьовували різні сценарії розвитку подій. Вони мали прорахувати можливі дії зловмисників наперед, оцінити ризики та застосувати навички отримані під час навчання. Упродовж третього тижня патрульні здобували педагогічні навички в оцінці дій поліціянтів в різних службових ситуаціях за критеріями тактики безпеки та правомірності.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький розповів: «Цей курс підготовки був складний і я дуже радий, що патрульні Львова та Києва достойно його пройшли і практично усі успішно склали іспити. Це не перший проект, який ми реалізовуємо з канадськими колегами і сподіваємося не останній. Ми дуже вдячні нашим партнерам за неоціненний досвід, який вони нам передають».

А начальник Канадської поліцейської місії в Україні Хілтон Смі запевнив: «Я переконався особисто у професійних навичках майбутніх інструкторів. Кожен з них розуміє вважливість курсу і ми будемо в подальшому працювати у цьому напрямку».

«Курс підготовки інструкторів з особистої безпеки поліцейських» підготували й провели троє канадських інструкторів – офіцер Королівської канадської кінної поліції Михайло Озимко, офіцер поліції міста Торонто Кевін Капозі та офіцер поліції провінції Онтаріо - Берні Кован. Ці офіцери працюють в Україні в рамках Канадської поліцейської місії.

Зокрема, Михайло Озимко розповів: «Навчання з тактики і особистої безпеки є одним з найважливіших питань в підготовці співробітника правоохоронних органів. Навчені нами інструктори, володіючи новими навичками та досвідом, зможуть передати своїм колегам повноцінне розуміння систем особистого захисту». 

Про це повідомили на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також нагадали: «Між Канадою і Україною підписана трирічна двостороння угода, яка підтримує реформу поліції в Україні. В рамках угоди канадські поліцейські експерти з різних галузей діляться своїм досвідом і надають підтримку українським колегам».

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу