Кадрова комісія міліції Львівщини не бачить підстав для повторної атестації співробітників її спецпідрозділу

12:45 9 жовтня 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

У відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС повідомили також у четвер про рішення розпочати нове службове розслідування за фактом підриву приміщення колишнього спецпідрозділу «Беркут».

У прес-службі (відділ зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 9 жовтня, що кадрова комісія міліції Львівщини дійшла висновку: «Для повторної атестації працівників спецпідрозділу підстав наразі немає». У повідомленні також конкретизують:

«У приміщенні Головного управління ГУМВС України у Львівській області 8 жовтня відбулося засідання комісії з питань переоголошення штатів спеціального батальйону міліції Головного управління МВС України у Львівській області. Участь у засіданні взяли начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія, голова комісії – перший заступник начальника ГУМВС України у Львівській області – начальник слідчого управління полковник міліції Сергій Вучкан, члени кадрової комісії – керівники підрозділів ГУМВС України у Львівській області. Також були присутні громадські активісти та представники засобів масової інформації.

Після тривалого обговорення та дискусії, під час якої кожен бажаючий міг взяти слово, було прийняте одноголосне рішення: звернутись до керівництва МВС України з проханням призначити позачергову атестацію працівників спеціального батальйону міліції Головного управління МВС України у Львівській області. Крім того було прийняте рішення розпочати нове службове розслідування за фактом підриву приміщення колишнього спецпідрозділу «Беркут» та відсторонення від виконання службових обов’язків деяких працівників цього підрозділу».

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу