Кадрова комісія міліції Львівщини не бачить підстав для повторної атестації співробітників її спецпідрозділу

12:45 9 жовтня 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

У відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС повідомили також у четвер про рішення розпочати нове службове розслідування за фактом підриву приміщення колишнього спецпідрозділу «Беркут».

У прес-службі (відділ зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 9 жовтня, що кадрова комісія міліції Львівщини дійшла висновку: «Для повторної атестації працівників спецпідрозділу підстав наразі немає». У повідомленні також конкретизують:

«У приміщенні Головного управління ГУМВС України у Львівській області 8 жовтня відбулося засідання комісії з питань переоголошення штатів спеціального батальйону міліції Головного управління МВС України у Львівській області. Участь у засіданні взяли начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія, голова комісії – перший заступник начальника ГУМВС України у Львівській області – начальник слідчого управління полковник міліції Сергій Вучкан, члени кадрової комісії – керівники підрозділів ГУМВС України у Львівській області. Також були присутні громадські активісти та представники засобів масової інформації.

Після тривалого обговорення та дискусії, під час якої кожен бажаючий міг взяти слово, було прийняте одноголосне рішення: звернутись до керівництва МВС України з проханням призначити позачергову атестацію працівників спеціального батальйону міліції Головного управління МВС України у Львівській області. Крім того було прийняте рішення розпочати нове службове розслідування за фактом підриву приміщення колишнього спецпідрозділу «Беркут» та відсторонення від виконання службових обов’язків деяких працівників цього підрозділу».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу