Іспитів для водіїв-новаків не буде у Львові і після 12 травня

11:22 9 травня 2020 р.

Фото до новини

З 12 травня сервісні центри МВС поступово відновлюють свою роботу з можливістю відвідування їх громадянами.

Послуги тут надаватимуть з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метра. Задля дотримання визначених Міністерством охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій сервісні центри МВС облаштовані захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. 

Для зниження ризику інфікування у сервісних центрах МВС організовано проведення термометрії всім відвідувачам, можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання.

Послуги надаватимуть за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, що буде розміщений на офіційному вебсайті ГСЦ МВС. У разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги запис для отримання послуг буде проводитись за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.

Сервісні центри МВС надаватимуть усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою перебування у приміщеннях сервісних центрів МВС.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном: (044) 290-19-88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті hsc.gov.ua.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

 

Останні новини