Ірина Сех хоче звільнити начальника Держсільгоспінспекції у Львівській області

13:28 3 квітня 2014 р.


Фото: varianty.net

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася до Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки з ініціативою про звільнення начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області Андрія Івасіва.

У своєму листі Ірина Сех, зокрема, зазначила, що численні звернення свідчать про систематичний тиск з боку Андрія Івасіва на працівників інспекції. Це і примус брати участь у корупційних схемах, безпідставне звільнення працівників інспекції, хабарництво  тощо.
Також Ірина Сех підкреслила, що Державний комітет України із земельних ресурсів неодноразово був змушений ініціювати проведення службових розслідувань дій зазначеної особи. Як наслідок, на посадовця були накладені дисциплінарні стягнення, в тому числі і звільнення. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
«Дії Івасіва А.Р.задають пряму шкоду державним інтересам, негативно впливають на імідж державних службовців. Тому прошу ініціювати питання звільнення Івасіва з посади начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області», – йдеться у листі голови Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу