Ірина Сех хоче звільнити начальника Держсільгоспінспекції у Львівській області

13:28 3 квітня 2014 р.

Фото до новини


Фото: varianty.net

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася до Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки з ініціативою про звільнення начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області Андрія Івасіва.

У своєму листі Ірина Сех, зокрема, зазначила, що численні звернення свідчать про систематичний тиск з боку Андрія Івасіва на працівників інспекції. Це і примус брати участь у корупційних схемах, безпідставне звільнення працівників інспекції, хабарництво  тощо.
Також Ірина Сех підкреслила, що Державний комітет України із земельних ресурсів неодноразово був змушений ініціювати проведення службових розслідувань дій зазначеної особи. Як наслідок, на посадовця були накладені дисциплінарні стягнення, в тому числі і звільнення. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
«Дії Івасіва А.Р.задають пряму шкоду державним інтересам, негативно впливають на імідж державних службовців. Тому прошу ініціювати питання звільнення Івасіва з посади начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області», – йдеться у листі голови Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини