«Інститут міста» проведе опитування серед львів’ян

15:48 29 липня 2019 р.


Фото: pon.org.ua

«Інститут міста» запрошує львів’ян пройти опитування «Місто дружнє до дітей і молоді».

Про це повідомили в понеділок, 29 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці: «Мешканців Львова запрошують висловити свою думку щодо того, наскільки місто стає дружнім до дітей та молоді. Опитування громадської думки є частиною наукового дослідження студентки магістерської програми «Технології та інновації в соціальній роботі» Українського Католицького Університету Наталії Датченко».

«Отримані результати будуть анонімними та використаними для посилення взаємодії зацікавлених сторін задля дотримання прав дітей та молоді, їх розвитку та процвітання. Долучитись до онлайн опитування можна за посиланням», – поінформували також у міськраді.

Студентка магістерської програми «Технології та інновації в соціальній роботі» Українського Католицького Університету Наталія Датченко зазначила: «Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді“ впроваджується в Україні з 2018 року за підтримки ЮНІСЕФ. Наразі 30 міст нашої країни беруть участь у проекті, адаптуючи свої місцеві політики до потреб дітей та молоді. Як досліднику мені цікаво перевірити власну гіпотезу: припускаю, що місто, яке стає дружнім до дітей та молоді, водночас стає більш дружнім до всіх без виключення категорій населення: бере до уваги думку своїх мешканців та творить місцеву політику разом із ними».

«Ініціатива ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» – це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямках розвитку добробуту дітей та молоді», – розповіли також у міськраді.

Соціологиня, керівниця програми аналізу та досліджень «Інституту міста» Тетяна Приходько зазначила: «Анкета дослідження дозволить нам вивчити рівень поінформованості мешканців про Ініціативу, їхню думку про рівень та якість життя у місті, а також ставлення до змін, які відбулися протягом останніх років. На заповнення анкети респондент витрачає близько 10 хвилин».

«Ініціатива передбачає захист п'яти базових прав дитини – право бути почутими, право на охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, право на безпеку, дитинство, визнання та справедливе ставлення», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу