«Інститут міста» оприлюднить результати опитування львів’ян

12:30 12 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Інститут міста» спільно з командою німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» опитав у межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», 2500 львів’ян, аби зрозуміти щоденні практики пересування мешканців Львова.

Про це повідомили в понеділок, 12 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відтак, «Інститут міста» представить у четвер, 15 серпня, о 18:30 у конференц-залі Центру міської історії Центрально-Східної Європи на вулиці Богомольця, 6/2 результати дослідження мобільності мешканців міста, а також порівняння даних з результатами опитування 2015 року».

Програма зустрічі:

1. Ознайомлення з «Планом сталої міської мобільності Львова» від заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрія Білого.

2. Презентація результатів соціологічного дослідження про мобільність від соціологині, керівниці програми аналізу та досліджень «Інституту міста» Тетяни Приходько.

3. Результати опитування 2015 року та презентація того, як ці дані будуть використані у транспортній моделі міста, від керівника відділу транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» Романа Зубачика.

4. Порівняння результатів опитування 2015 та 2019 року (виявлення закономірностей, характерних та нехарактерних особливостей цих досліджень).

«Однією з ключових речей, які необхідні для розробки стратегічного бачення, є надійні дані, на які можна опиратися у прийняті рішень і розробці цілей. Дієвою є та стратегія, яка має індикатори вимірювання успішності. Саме з даних цього дослідження формуватиметься більшість цілей та індикаторів Плану сталої міської мобільності Львова», – зауважив аналітик консолідованої інформації «Інституту міста» Орест Олеськів.

Соціологиня, керівниця програми аналізу та досліджень «Інституту міста» Тетяна Приходько розповіла: «За останні п’ять років ми провели чи не найбільш масштабне дослідження у Львові, опитавши 2500 осіб. Перша апробація методології дослідження відбулась у 2015 році. Ми не ставили за мету сфокусуватися на виявленні оцінок транспортної інфраструктури та сфери послуг. Проте саме завдяки цьому опитуванню змогли поринути у важливу складову життя жителів, що пересуваються містом — буденність. Дослідивши практики переміщення, ми побачили, що громадський транспорт посідає лідерську позицію за пріоритетом пересування містом».

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу