«Інститут міста» оприлюднить результати опитування львів’ян

12:30 12 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Інститут міста» спільно з командою німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» опитав у межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», 2500 львів’ян, аби зрозуміти щоденні практики пересування мешканців Львова.

Про це повідомили в понеділок, 12 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відтак, «Інститут міста» представить у четвер, 15 серпня, о 18:30 у конференц-залі Центру міської історії Центрально-Східної Європи на вулиці Богомольця, 6/2 результати дослідження мобільності мешканців міста, а також порівняння даних з результатами опитування 2015 року».

Програма зустрічі:

1. Ознайомлення з «Планом сталої міської мобільності Львова» від заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрія Білого.

2. Презентація результатів соціологічного дослідження про мобільність від соціологині, керівниці програми аналізу та досліджень «Інституту міста» Тетяни Приходько.

3. Результати опитування 2015 року та презентація того, як ці дані будуть використані у транспортній моделі міста, від керівника відділу транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» Романа Зубачика.

4. Порівняння результатів опитування 2015 та 2019 року (виявлення закономірностей, характерних та нехарактерних особливостей цих досліджень).

«Однією з ключових речей, які необхідні для розробки стратегічного бачення, є надійні дані, на які можна опиратися у прийняті рішень і розробці цілей. Дієвою є та стратегія, яка має індикатори вимірювання успішності. Саме з даних цього дослідження формуватиметься більшість цілей та індикаторів Плану сталої міської мобільності Львова», – зауважив аналітик консолідованої інформації «Інституту міста» Орест Олеськів.

Соціологиня, керівниця програми аналізу та досліджень «Інституту міста» Тетяна Приходько розповіла: «За останні п’ять років ми провели чи не найбільш масштабне дослідження у Львові, опитавши 2500 осіб. Перша апробація методології дослідження відбулась у 2015 році. Ми не ставили за мету сфокусуватися на виявленні оцінок транспортної інфраструктури та сфери послуг. Проте саме завдяки цьому опитуванню змогли поринути у важливу складову життя жителів, що пересуваються містом — буденність. Дослідивши практики переміщення, ми побачили, що громадський транспорт посідає лідерську позицію за пріоритетом пересування містом».

dailylviv.com

До теми

13:51 30 вересня 2020 р.

Чорнобильці у Львові занепокоєні урізанням законних соцвиплат (відео)

Сьогодні, 30 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пренсконференція на тему: "Соціальне забезпечення чорнобильців: як не допустити урізання соцвиплат чорнобильцям, які гарантовані законодавством?"

Рубрика: Ситуації

10:44 30 вересня 2020 р.

На Львівщині мама застрелила двох доньок

На Львівщині поліціянти розслідують обставини смерті жінки та двох її малолітніх доньок. Тіла 36-річної мешканки одного з сіл Старосамбірського району та її доньок віком 5 та 9 років з вогнепальними пораненнями були виявлені на території відпочинкового комплексу.

Рубрика: Ситуації

10:40 30 вересня 2020 р.

Один загиблий та один травмований: ДТП на перехресті доріг

Дорожньо-транспортна пригода сталась 29 вересня близько 11.00 на перехресті автомобільних доріг «Червоноград-Броди» та «Берестечко-Буськ» неподалік села Лопатин Радехівського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу